Goed nieuws! Alle Europese landen hebben nu code groen of geel. Lees hier wat dat betekent voor jouw vakantie.

appartementen in Hel

• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

appartementen Hel

Reviews over Hel

• 10Sea Hel22-08-2018

Noclegi w Helu

Miejsce wyjątkowe w Helu. Apartament Sea posiada wyjątkowe noclegi które były wisienką na torcie w trakcie pobytu na Półwyspie Helskim. Piękne kafejki, stare chaty rybackie, czyste plaże, port rybacki no i nasz helski nadmorski apartament Sea. Polecam do zwiedzania muzea, i miejsca pozostawione po wojnie. W Helu jest tego naprawdę bardzo dużo. Ponadto licznie rozwija się baza noclegowa i przybywa wiele apartamentów i Hoteli

• 8Uitgaanslevenn

• 10Zorg voor natuur

juli 2014

• 8Maciek27-06-2012

Miejsce dla dojrzałych

Odpowiednie miejsce wakacyjne dla ludzi ustatkowanych, dojrzałych - nie ma zbyt wiele atrakcji typowo młodzieżowych, typu nocne kluby, dyskoteki, puby itp. (jest to pewnie związane z obszarem jaki zajmuje całe miasteczko).

• 5Uitgaanslevenn
    • 5Cultuur
    • 8Sfeer in stad

januari 2012

• 10Karolina20-05-2012

opinia

Hel to przede wszystkim nieprzeciętny ośrodek turystyczny, wspaniała baza noclegowa i gastronomiczna . Posiada niezwykłe walory krajobrazowe , przyrodnicze oraz klimatyczne , które przyciągają co roku wielu turystów .

• 10Uitgaanslevenn

Zakelijk gereisd in januari 2012

• 8Agnieszka30-03-2012

Świetne miejsce

Jest to cudowne miejsce dla całej rodziny. Z małymi dziećmi również a zwiedzanie całego półwyspu Helskiego to niezła zabawa dla każdego

• 9Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 9Omgeving

Gereisd met partner in mei 2010

• 10Grażyna29-03-2012

Relaks i zabawa :)

Byłam z moją rodzinką na wakacjach nad morzem na Helu ;) Było naprawdę fajnie, super restauracje, pozytywnie mnie zaskoczyły miejsca zabaw dla dzieci ;) Najbardziej podobała mi sie wycieczka statkiem ;)

• 9Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 8Omgeving
    • 9Sfeer in stad

juli 2007

• 8Lukasz25-03-2011

Hel

Stara osada rybacka obecnie letni kurort, położony na końcu półwyspu helskiego. Oferuje odwiedzającym liczne atrakcje. Oprócz plaż w Helu odwiedzić można fokarium, latarnie morską, muzeum rybackie oraz umocnienia wojskowe z czasów II wojny światowej. Miasto dysponuje sporą bazą noclegową. Jest to miejsce dobre zarówno na weekendowy wypad jak i dłuższy pobyt

• 8Cultuur
    • 8Omgeving