Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

appartementen in Gradac

• Eten
    • 4
    • Internet
Annuleren

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Gradac voor je op een rij gezet:

trivago
trivago

Reviews over Gradac

• 8Bea22-07-2014

Krásná lokalita

Skvělá destinace s dětmi, byli jsme v privátu, sice od moře se šlo hodně do kopce, ale v noci jsme měli klid a pěkný výhled na moře. Okolí je skvělé k procházkám, je zde též hodně obchůdků, barů a restaurací. Rozhodně větší klid a pohoda, než na Makarské, akorát zvon na kostelíku budí moc brzy :-)

• 5Cultuur
    • 10Omgeving
    • 10Sfeer in stad
    • 8Stranden
    • 9Zorg voor natuur

juli 2014

• 8michal tomasek23-07-2013

gradac

Gradac byl krásný,ale když ho srovnám třeba s baškou vodou,tak baška byla o dost lepší. Já byl ubytovaný 300 m od pláže a kopec mi dával opravdu zabrat a to mám 35 let.Přímo u pláže bych bydlet nechtěl,protože tam hrála hudba někdy až do 3 h ráno. A to poslouchám doma techno nahlas.

• 8Sfeer in stad
    • 7Stranden

januari 2013

• 7Monika15-09-2012

Byla jsem spokojená

Gradac je pěkné letovisko se spousou restaurací,s výhledem na ostrovy Hvar a Pelješac.Pláže jsou ideální pro děti,pozvolný sestup.Letovisko je dosti hlučné,špatně se mi tam spalo.Kdo se chce vyspat,ať se ubytuje více nehoře.Pro mladé tam není žádná diskotéka,kdo chtěl musel na Makarskou.Ale to se nás netýkalo.

• 6Cultuur
    • 5Omgeving
    • 5Sfeer in stad
    • 7Stranden

september 2012

• 9Petr Vojtěchovský02-09-2012

Gradac je prima

Příjemná destinace pokud nejste v hotelu Labineca. Nebral bychani Lagunu. Doporučuji privátní ubytování.

augustus 2012

• 9darek12-08-2012

Opinia

Można tu naprawdę dużo pozwiedzać

• 9Cultuur

Gereisd met partner in januari 2011

• 8Artur16-07-2012

opinia

Typowe Chorwackie miasteczko, ale wyróżniające się tym że wieczorami jest gdzie wyjść na imprezę, bo są dyskoteki i knajpy - można potańczyć. Cenowo przystępnie czy to w restauracjach czy knajpach. Plaże żwirowo kamieniste, na plaży prysznice, rowerki i banany wodne. Fajne miejsce. Wycieczki można wykupić w Makarskiej

• 7Uitgaanslevenn
    • 7Sfeer in stad
    • 8Stranden

• 9Ksawery12-07-2012

• 8Sfeer in stad

• 9michal copák03-07-2012

gradac - krásné hory a pláže

určitě sem pojedu znova, ale do jiného hotelu.. labineca - jo zapomněl sem že tu mají klimu co dělá jen kravál celou noc a nechladí

• 7Uitgaanslevenn
    • 5Cultuur
    • 10Omgeving
    • 10Sfeer in stad

• 8koekie_monster8530-06-2012

Leuk plaatsje

Mooie boulevard, Leuke eettentjes en goede cocktail barretjes!!

Gereisd met partner in januari 2010

• 8lech30-06-2012

opinia

Bardzo przyjemna miejscowość usytuowana wzdłuż wybrzeża,posiada deptak, na którym znajduje się wiele barów, knajpek, sklepów. Na krańcu miejscowości znajduje się dyskoteka pod gołym niebem, przy plaży , z barem, miejscem do tańczenia oraz z altanami do poleżenia. Ceny bardzo przystępne jak na miejscowość nadmorską. Plaża- długa. Znajdują się na niej prysznice. Przy hotelu Labineca można wypożyczyć rowerki wodne. Wieczorem na deptaku widać grajków, miejscowych "artystów".

• 7Omgeving
    • 7Sfeer in stad