Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

appartementen in Elk

• 9Omgeving

Zakelijk gereisd in maart 2012

• 8Kasia29-06-2012

Na spokojne wakacje

Cicha, spokojna miejscowość. Jest trochę mozliwości zwiedzania oraz piękne Muzeum Kolejki Wąskotorowej. Jeziora i kuchnia regionalne.

• 9Franek28-06-2012

Przyjemne wakacje w mieście

Spokój i cisza - oczywiście w porównaniu z wielkimi metropoliami. Jest to towar, którego brakuje coraz bardziej. Warto przyjechac na kilka dni i i pochodzić spokojnie po miescie i okolicy. Imprezy są, ale w normie.

• 9Ala28-06-2012

Wspaniała kuchnia regionalna

Kuchnia regionalan w Ełku i okolicy może spowodować przyrost wagi przy dłuższym pobycie. Wyroby z regionalnych masarni, kartacze, sękacz - cos co trudno znaleźć w innym miejscu. Często potrawy takie są podawana w czasie imprez kulturalnych co bardzo uprzyjemnia imprezę i stwarza dobry nastrój.

• 9Karol27-06-2012

Koleje duże i małe

Do Ełku przyjechałem aby obejrzeć działająca kolejkę wąskotorową. Wspaniała sprawa, atrakcja dla wszystkich dzieci i dorosłych. Dookoła jeziora i jeziorka. Okolica wspaniała i czysta.

• 8Cultuur

Gereisd met partner in januari 2012

• 9Arnold26-06-2012

Miasto turystyki i rekreacji

Duzo jezior dookoła. Do niektórych można dojechać kolejką wąskotorową - co stanowi dodatkową atrakcję. Patzrąc na oferty wyżywienia warto zwrócić uwagę na kuchnię regionalna i wyroby z lokalnych masarni.

Zakelijk gereisd in januari 2012

• 9mojewendrowki22-06-2012

Przyroda, kolej i kolejka.

Ładne miasto, obcnie rozbudowane. Z rozrywkami różnie bywa, ale w sezonie turystycznym nie powinno ich zabraknąć. Dookoła jezior nie brakuje. Jest to miejsce, które od wielu lat przygotowane było na sezonowe "najazdy" turystów. Jedną z największych atrakcji jest tu muzeum kolejki wąskotorowej i stojące na powietrzy eksponaty - lokomotywy, wagony, narzędzia...

• 7Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur

• 10jan05-06-2012

piekne miasto

przepiękne miasto z pięknymi budynkami wspaniałymi restauracjami i super jeziorkiem

• 10Uitgaanslevenn
    • 10Cultuur

Gereisd met partner in januari 2012

• 10filip28-05-2012

piękne miasto

jest to piękne miast z piekną okolica i uroczym jezioram super atmosfera wspaniali ludzie. gorąco polecam

• 10Uitgaanslevenn

• 9annukka huuhtanen05-06-2010

aina uudestaan

Upea lomakohde niille, jotka haluavat shoppailla alennusmyynneissä heinäkuussa ja löytää itselleen edullisia sekä laadukkaita puolalaisten suunnittelijoiden vaatteita. Nuorten vaatteet Vans, Elements ym yli puolet edullisempia kuin Suomessa. Rantaakin löytyy sekä muita urheilumahdollisuuksia. Rantapuisto aivan mahtava. Ihmiset ystävällisiä ja hintataso erittäin edullinen. Siisti ja mukava kaupunki, johon on palattava vuosi vuodelta uudestaan. Naisten lempipaikka kauneussalonkeineen ja kynsistudioineen. Yli puolet edullisemmat hinnat kuin Suomessa. Kasvohoito kuorintoineen ym. kesti noin 3 tuntia ja maksoi 20 euroa. Huolellinen ja laadukas työ. Hiusten leikkaus muodikkaasti ja värjäys viimeisen päälle viimeistä påiirtoa myöten maksoi n. 30 euroa. Geelikynnet maksoivat kynsistudiolla 18 euroa, joten edullista vai kuinka. jalkahoito ja manikyyri maksoivat 10 euroa sekä koko vartalohieronta 15-25 euroa. Kannattaa siis löhöillä ja oleskella ELKISsä. Menen siis sinne taas uudestaan.

• 7Uitgaanslevenn
    • 6Cultuur