Goed nieuws! Alle EU-landen hebben nu code groen of geel. Lees hier wat dat betekent voor jouw vakantie.

appartementen in Elblag

• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

appartementen Elblag

Reviews over Elblag

• 10FedeCo23-06-2017

Consigliatissimo!

Una città molto accogliente con un'ottima atmosfera. Piena di verde. Non mancano i divertimenti. Consiglio soprattutto un giro per il Canale di Elbląg, una struttura davvero unica, che permette di navigare sull'erba! Complimenti anche per l'infrastruttura (molte panchine nei parchi, facile accesso ai bagni pubblici).

• 10Zorg voor natuur

augustus 2016

• 8taaltekennet15-05-2014

Aangenaam klein plaatsje

Elblag is een aangenaam, klein plaatsje, met een goed opgeknapt centrum, met grote grachtenpanden (zonder gracht), leuke terrasjes en een ontspannen sfeer. Leuk om een middag door te brengen.

• 7Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur
    • 8Omgeving
    • 8Sfeer in stad

Gereisd met vrienden in mei 2014

• 10private18-09-2013

super

i m very happy .napewno wszystkim doradze zeby korzystali z waszego hotelu.

Gereisd met partner in september 2010

• 9Karol24-06-2012

Elbląg drogą wodną.

Do Elbląga przypłynąłem z Ostródy. Byłem jednym z trzech (na kilkudzisięciu pasażerów) Polaków płynących statkiem do Elbląga. Późnym popołudniem na Starym Mieście był ruch i nie było problemu z restauracją. Atmosfera bardzo przyjazna dla przybyłych.

Alleen gereisd in januari 2012

• 9Kasia24-06-2012

Miasto z piękną zielenią.

Bardzo dużo zieleni i to tej "starej" - piękne drzewa w centrum miasta. Parki z ławeczkami i w każdym parku przenosne toalety. Może to nie jest obiekt do zwiedzania, ale jak ktoś pół dnia pochodzi po mieście to może docenić ten pomysł. Rozrywek jest mnóstwo, okolica cudowna. Trochę przeszkadzają remnotu dróg i mostów, ale tego nie mogłam zmienić.

• 9Franek23-06-2012

Nowe Stare Miasto

W Elblagu bywam kilka razy w roku. Od wielu lat obserwuję odbuowę Starówki. Jest jej coraz więcej i niedługo miasto będzie już "gotowe". Dobrze, że w końcu można było to zrobić. Życia kulturalnego w Elblągu nie mozna porównywać do Trójmiasta, ale nie można powiedzieć, że nic się tu nie dzieje.

• 10Cultuur

Zakelijk gereisd in januari 2012

• 10Ola23-06-2012

Miasto starych kościołów.

Tak się składa, że lubię odwiedzać stare kościoły. W Elblagu miałam okazję do kilku taki odwiedzin. Nie wszystkie mi się podobały np. umieszczenie w dawnym kościele NMP Galeri nie bardzo mi pasuje. Szkoda, że wieża katedry elbląskiej nie jest dostepna dla turystów. Byłam również w nowym kościele w podelbląskim Stagniewie, ale nastrój tam już nie jast taki jak budowlach średniowiecznych.

• 7Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur
    • 9Omgeving

• 10Ala23-06-2012

Miasto z Parkiem Miejskim

Najpiękniejszym miejscem Elbląga je napewno Bażantarnia - elblaski Las Miejski. Są tu wyznakowane szlaki i nie można się zgubić. W muszli koncertowej odbywaja się różnorodne imprezy kulturalne, czasami trochę głosne jak na las. Atmosfera jest cudowna. Plaży nie ma, ale jest duzy odkryty basen.

• 9Zenek23-06-2012

Miasto na rzeką Elbląg.

Jako wędkarz bardzo lubię miasta na rzeką. Obecnie podczas remontu dwóch mostów jest z tym pewien problem dla mieszkańców, ale w końcu mosty bedą. Imprezy kulturalne są na wysokim poziomie - jest tu kilka ciekawych galerii. Z transportem są obecnie problemy, ale po przebudowie tramwajów wszystko się ułoży.

• 8Sfeer in stad

Alleen gereisd in januari 2012

• 8Jola23-06-2012

Miasto w budowie.

Jak jestem w Elblągu to ciągle widzę, że coś się buduje, remontuje, przebudowuje. Ale wreszcie coś widać - Startówka w dużej części jest odbudowana. Mimo tego nie brak tu rozrywek. Na plażę to raczej trzeba jechać na Mierzeję. Transport publiczny obecnie w przebudowie.

10 van de 11 reviews gezien