Goed nieuws! Zoover heeft alle vouchers uitbetaald. Boek je vakantie met geldteruggarantie!

appartementen in Drvenik

• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

appartementen Drvenik

Reviews over Drvenik

• 9Carmen jansen14-09-2018

Echte aanrader!

Wauw wat een prachtige omgeving, cavtat en dubrovnik het bezoeken waard. Ook Ston is erg mooi. Montenegro op 14 km afstand en ook leuk om even mee t te pakken. Aardige mensen, mooie natuur en zeker niet duur!

• 7Uitgaanslevenn
    • 9Sfeer in stad
    • 9Stranden
    • 9Zorg voor natuur

juli 2018

• 9Grzes29-08-2014

Może być.

Mogłoby być więcej koncertów dla turystów i innych atrakcji.

• 9Sfeer in stad
    • 9Stranden
    • 9Zorg voor natuur

augustus 2014

• 10sylwia01-07-2013

Polecam.......

Polecam cudowne miejsce góry i morze jednocześnie , kwatera rewelacja WŁĄŚCICIEL SUPER

• 10Uitgaanslevenn
    • 10Cultuur

Gereisd met vrienden in juni 2013

• 10Michał19-11-2012

Wakacje na tip top

Chcecie jechać na wakacje i później je bardzo pozytywnie wspominać ? To myślę że nie ma co się zastanawiać! Drvenik to miejsce na wymarzone wakacje.

• 9Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur

• 10Patrycja17-11-2012

Bardzo duży plus :)

Super miejsce na wypoczynek zarówno z rodziną jak i z przyjaciółmi - jak w naszym przypadku :) Polecam

• 9Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur

Gereisd met partner in augustus 2011

• 1Aurelie&Georg02-10-2012

treba jeste jednou

Ale jen v jinem hotelu nebo apartmanu

• 1Uitgaanslevenn
    • 1Cultuur
    • 4Omgeving
    • 1Sfeer in stad
    • 4Stranden

Gereisd met partner in september 2012

• 10Pavla08-08-2012

Nejvíce!!!

Jezdím tady s rodinou až asi osmým rokem a pořád se sem rádi vracíme. Kdysi jsme chodili na pláž, ale ta bývá často přeplněná, proto jsme si našli místečno na skalkách...v pohodě se tam dá vlézt do vody a je tam o hodně větší klid...proste krása...v Drveniku je samoobsluha,pošta, pekárna a mnoho kaváren a restaurací...

• 7Cultuur

• 3Indira08-08-2012

Wij gaan zeker niet meer naar Drvenik.

Als je op de strand een plaats in de schaduw wilt bemachtigen moet je om 6 uur s'morgens opstaan. De toeristen leggen hun strandlaken heel vroeg s'morgens of laten het over de nacht liggen. Gek!

• 2Uitgaanslevenn
    • 1Cultuur
    • 2Omgeving
    • 1Sfeer in stad
    • 3Stranden

• 10susovapavla23-07-2012

DRVENIK Gornja Vala

Naprostá spokojenost..Krásná pláž super pro rodinu s dětmi.Podotýkám nejsou to skalnaté pláže.Kamínky ale malé.Byli jsme v Drveniku 2x a pokaždé na vlastní triko bez objednání prostě na blint a vždy jsme v pohodě sehnali ubytování a u super rodin.Pokoje nádhera.Pláže čisté.Super na šnorchlování.Nádherný výhled na moře a skála jak malovaná za vámi.Krámky se suvenýrama s olivovým olejem.Potraviny a v Dolnja Vala více rušno tam jsme chodili večer je to od sebe cca 10 minut procházky.DOPORUČUJI GORNJU VALU.

• 7Cultuur

augustus 2011

• 8Andrzej16-07-2012

opinia

Miejsce bardzo zielone z bujną roslinnoscia, Plaze są żwirowe i kamieniste. Miejsce polecałabaym raczej osobom spokojnym i nastawionym na typowy odpoczynek. Miasteczko jest niewielkie i lezy na płw. Peljesac. Ponieważ blisko jest stąd na Korcule wybralismy się na całodzienna wycieczke promem. Bardzo ladne widoki zapewniaja pobliskie góry.

• 8Omgeving
    • 8Sfeer in stad