Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

appartementen in Borgo

• 5
    • Internet
  • 0
Annuleren

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Borgo voor je op een rij gezet:

trivago
trivago

Reviews over Borgo

• 5antonio mesquita24-08-2015

Bastia est une très belle ville

La région de Bastia et CAP CORSE sont à voire.

• 5Uitgaanslevenn
    • 6Cultuur
    • 7Omgeving
    • 7Zorg voor natuur

augustus 2015

• 8Mateusz29-07-2012

Można przyjechać

Typowa miejscowość turystyczna, bardzo dobrze przystosowana do przyjęcia turystów.

• 7Omgeving

Gereisd met partner in januari 2011

• 8maja24-07-2012

EKSTRA

Borgo to typowy turystyczny kurort nadmorski. Należy do jednych z największych miast na wyspie. Ładne miasteczko z długą i przestronną plażą z żółciutkim piskiem. Wczasowicze znajdą tu wiele barów, restauracji i dyskotek. Polecam wybrać się do Muzeum Korsyki i dowiedzieć się o ciekawej historii wyspy, nurkowanie oraz przejażdżke po innych miejscowościach wyspy np do Ajaccio- najwiekszego miasta wyspy.

• 8Romek18-07-2012

• 8Cultuur

• 8Ala17-07-2012

• 8Maks17-07-2012

opinia

Może nie jest to typowa miejscowość do nadmorskiego wypoczynku bo jest nieco oddalona od wybrzeża, ale klimat jest naprawdę dobry. Jak ktoś lubi Korsykę a naprawdę nie wiem jak można jej nie lubić to na pewno będzie usatysfakcjonowany. Odległość do wybrzeża tak naprawdę nie stanowi problemu bo te dwa miejsca są bardzo dobrze skomunikowane. Warto tez odwiedzić pobliska Bastię i poświecić jej trochę czasu. Ogólnie będąc tam polecam po wyspie trochę pojeździć bo jest co oglądać.

• 9Arleta14-07-2012

• 9Omgeving

• 9maks12-07-2012

opinia

Borgo to urocze miasteczko na przedmieściach Bastii na Korsyce. Przepiękna, spora miejscowość turystyczna zachwyciła nas przede wszystkim złocistymi, piaszczystymi plażami. Mieszkańcy są bardzo gościnni, cała wyspa ma fantastyczny wakacyjny klimat. Warto też skorzystać tam z bogatej oferty nurkowania - wrażenia wspaniałe.

• 9Omgeving
    • 8Sfeer in stad

• 2Hennie15-06-2010

niets te doen

Corsica is een prachtig eiland, deze bestemming is oke om te starten om het eiland te bezichtigen.. maar verder is er helemaal niets. Ook land je op Ajaccia en dan nog 3 uur rijden naar deze bestemming...

• 1Uitgaanslevenn
    • 2Cultuur