3,8 miljoen reviews

3 Reviews over California Resort

• 3Filips22-08-2016

Pan Bułka i inne atrakcje

Szanowni Państwo ,

W ocenie biura hotel ma 4 gwiazdki , niestety z przykrością absolutnie tego nie potwierdzam .

Osobiście z rodziną mieliśmy duży pokój ok 25 m kw. więc nie możemy tutaj mówić o malej powierzchni , ale nasi znajomi już nie mieli takeigo szczęścia i na 3 osoby dostali ciasne poddasze o które rozbił sobie głowę jeden z nich .

UWAGA ISTOTNA >> jeśli przypadkiem chcecie tam jechać z dziećmi to absolutnie nie bierzcie pokoju od strony basenu , bo wasza pociecha wrócu z nerwicą . Muzyka oraz okrzyki orangutanów po 8 mym piwie będą do ok,. 24 od po południa. Muzyka gra non stop - bez przerwy i to dość monotonna - więc napradę można oszaleć .

Co do ogólnej oceny Hotelu :

Gneralnie wystrój ciekawy , ładna restauracja - ta przy basenie , bo ta do posiłków bierzących jest straszna i wygląda jak prosektorium . Basen idiotyczny, nie mam pojęcia kto to projektował .

Dno nieregularne - trzeba uważać jeśli uczymy dzieci pływać bo samemu mozna się utopić. Brodzik za głęboki , ale da się jakoś to wszytko przyjąć i zrozumieć .

Teraz w kwestii obługi :

SPRZĄTACZKI - bardzo miłe , pracowite i poczciwe Panie , lubiące dzieci . Organizacja ich pracy to już temat dla kierownika hotelu - sprzątanie w nieregularnych godzinach , nie można położyć dziecka na drzemkę , bo nie wiadomo kiedy będą sprzątać pokoje. Sprzątanie codzienne - bez uwag , super. Czasem tylko brak ręczników , a czasem pościeli - która suszona jest na dachu hotelu ( dosłownie na dachu , czesto leząc na papie ) .

Obługa Recepcji - w sumie nie wiadomo jaka jest bo zwykle nikogo w niej nie ma . Jak pojawia się rezydent to jest obługa , rezydent wychodzi - to obsługa też znika. Problemy z porozumiewaniem się nawet w prostym angielskim , ale to nie jest ważne. Najważniejsze - od złgoszenia do naprawy lejącej na pół łazienki wanny - minęło 5 dni - to już nawet w Egipcie jest szybciej. Ponaglaliśmy 2 ktornie , bo śmierdziało w łazience. Taka to Albania , wszysko ma swój czas.

RESTAURACJA dla posiłków HB - duża :

KOSZMARNA , TRAGICZNA , BRUDNA , CIEMNA , OŚWIETLONA FATALNIE , BEZNADZIEJNA I BEZCZELNA OBSŁUGA ( szczególnie reprezentowana przez Pana Elvina S. który chyba jest menadrzerem restauracji )

Hotel ma zasadę - zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji , przestrzeganą w sposób wyjątkowy. Posiłki są wydawane przez 1 h rano i 1 h wieczorem , więc rodzina z dwójką małych dzieci ma ZERO szans by zdążyć swobodnie nacieszyć się posiłkiem , jest to powód do dużego stresu i bardzo nie przyjemne wrażenie.

Chcieliśmy z uwagi na to , że dzieci nasze nie jedzą na czas , długo trwa ich celebracja posiłku , by 3 bułki zabrać im na plażę - co zauważył Młody Pan "Bułka" gwiazdor tego hotelu jak sądzę . Przy wszystkich gościach zrobił sobie bezczelną reprymendę w kierunku mojej Żony i dzieci , wyliczając ile dzieci moga zjeść bułek , a ile my zabieramy i ile nam wolno zjeść. Kompletny brak poszanowania praw, mimo iż zapewniliśmy że posiłek nie będzie spożywany na terenie hotelu ,a jak dziecko wreszcie zgłodnieje na plaży - Panowie z restauracji nie mieli ochoty tego wysłuchiwać i do końca 2 tygodniowego urlopu robili nam wzrokową rewizję i zachowywali się bezczelnie czyniąc uwagi - bo bułki zabieraliśmy tak czy tak nie bacząc na ich fochy . TRAGEDIA - nidy nawet w Polsce w Pcimiu Dolnym czegoś takiego nie przezywaliśmy .

RADZĘ KUPIĆ DOBRY STOPER I TRAMPKI BY ZDĄŻYĆ NA POSIŁEK ORAZ JEGO SPOŻYCIE , bo za pięć - Panowie bezczelnie waląc naczyniami będą wam sprzątać z przed nosa.

Restaruacja jest BURDNA , obrusy poplamione , wymieniają coś co na nie nakladają - takie jakieś papierowe cuda - reszta potwornie brudna i zakurzona . W restauracji są zaciągnięte rolety - jak sądzicie - dlaczego ? ? ? ?

Proponuję zrobić sobie wycieczkę na około Hotelu - to wspaniały widok.

Ogólnie absolutnie nie 4 gwiazdki - co nawyżej dwie plus .

Acha , w pokojach brak jakichwkolwiek naczyń ! ! ! Wi Fi wyłącznie przy recepcji i rest.

• 8Aneta_B03-03-2014

Spokojny wypoczynek z dawką luksusu

Jeden z najładniejszych obiektów w Albanii, w niedalekiej odległości od plaży, z krytym i otwartym basenem. Fajna propozycja dla osób szukających spokoju. Wokół hotelu zielony ogród, dla osób szukających czegoś więcej siłownia i sauna. Do centrum daleko, 10 km.

• 8Ineke28-06-2013

Gezellig familie hotel dichtbij strand

Hotel California is rustig gelegen in woonwijk vlakbij winkeltjes en het strand. In de omgeving zijn wat bouwactiviteiten. Personeel spreekt gebrekkig Engels maar is heel vriendelijk en behulpzaam. Prijs/kwaliteit is bijzonder gunstig. Kamers worden elke dag schoongemaakt. Niet alle kamers zijn even groot. Het hotel heeft een lift maar je kunt niet bij alle kamers komen met de lift. Je moet ook rekening houden met traplopen. Het hotel heeft een mooi restaurant maar ook in de omgeving zijn legio eetgelegenheden. Ook aan het strand kun je overal eten voor een aantrekkelijke prijs. Voor de kinderen is er een binnen en buitenzwembad en een speeltuin op het dak. Het hotel ligt er ver van de stad Durrës. De minibus stopt op ca 700 meter lopen van het hotel.

Hotel California Resort info

Entertainment