Géén boekingskosten

Meer hotel info

11 Reviews over Akropoli

• 10Patrycja14-11-2017

fantastyczne miejsce !

miła obsługa super ludzie plaża ekstra polecam wszystko było ekstra :)

• 10Zwembad
    • 10Hygiëne
  • 8Maciej20-08-2017

Bardzo fajny hotel

Pokoje codziennie sprzątane,miła rodzinna atmosfera,fajny czyszczony codziennie basen,jedzenie monotonne ale smaczne.Polecam

• 8Eten
    • 6Kindvriendelijk
    • 9Zwembad
    • 9Hygiëne
  • 10Anna27-07-2014

Świetne miejsce

W zeszłym roku byliśmy pierwszy raz i w tym ponownie wróciliśmy. Mam nadzieję, że dane nam będziejeszcze tam wrócić. Panuje tam rodzinna atmosfera, jest czysto, jedzenie super, do morza blisko,właściciele są bardzo mili. Jeżeli chce się odpocząć to właśnie hotel Acropoli w Durres jest odpowiednim miejscem.A droga nie jest taka straszna, można pooglądać przepiękne widoki. Polecam

• 9Kindvriendelijk
    • 10Zwembad
  • 3ANNA 06-07-2014

PRZECZYTAJ ZA NIM WYJEDZIESZ

Hotel ciasny malutki brak przestrzeni mały basen fatalne obejście tego hotelu za cenę wystawiona w 2014 nie warto go wybierać chyba ze ktoś lubi ciasnotę i mnóstwo komarów jedyny plus to miła obsługa ale tą znajdziecie prawie wszędzie a całej reszty nie da rady już zmienić ten hotel to pomyłka dla ludzi mało wymagających i chyba niczego nie widziejących

• 3Eten
    • 3Kindvriendelijk
    • 2Zwembad
  • 3elenka21-05-2014

Durres to porażka

Samo Durres jako propozycja wypoczynku, to nieporozumienie. Plaże - masakra, śmierdząca woda (bo do morza odprowadzane sa scieki min. kanałem koło hotelu Akropoli), piasek z bonusami - skórki bananów, resztki palet EURO, pety , psie kupy, śmieci, do tego ciasno i tłoczno. Hotele jeden na drugim - zdjecia robione do ofert tak, zeby nie bylo widac, ze to hotel przy hotelu, a za nim 5-7 rzędów kolejnych jak w blokowisku w duzym miescie. W hotelu Marine wybija szambo co dwa dni i plynie wielka rzeką po chodniku, wprost do morza... hotel Akropoli jest nawet w miare ok - dobre jedzenie do syta, niezly na te warunki basen ( a to bardzo ważne jak morze śmierdzi), pokoje ujdą, wlasciciele malo sympatyczni, ale personel miły i sie stara Chyba z powodu wody caly nasz turnus chorowal na ciezki rozstrój zoładka 2-3 dni wyjete z zycia, gorączka, lozki i WC - a obsluga serwuje gosciom albański antybiotyk. Wielkie rozczarowanie morzem - nie po to sie jedzie 36 godzin, zeby spedzic 10 dni nad basenem.

• 7Zwembad
  • 9kasia05-01-2014

polecam !

Bylam w tym hotelu W okresie 11-21.09.2013r z biurem podrozy. To byl moj pierwszy wyjazd do Albanii. Hotel jak najbardziej wart polecenia jak za tak niska cene. Maly hotel z bardzo mila atmosfeta. Jedzenie 2 razy dziennie. Sniadania w formie bufetu. Mozna bylo tam znalezc rozne rodzaje pieczywa, szynek,serow(Albania ma bardzo smaczne sery), pomidory,ogorek,rogaliki,jajecznica,jajka,kielabski smazone. obiadokolacja skladala sie z 3cz. Przystawka w formie salatki lub zupy. Drugie danie w formie frytek i miesa albo ryby a deser to lody, ciasto albo owoc. Wszystko bylo pyszne. Obsluga bardzo mila. Pokoje sprzatane codziennie. Odleglosc do miasta to okolo 8km. Mozna podjechac busikiem za 50lekow albo autobusem za 60lekow. Zatrzymuja sie one w kazdym miejscu. Wszystkie miasta, ktore podane sa w wycieczkach fakultatywnych mozna zwiedzic samemu za grosze, gdyz kursuja tam busiki. Warto zwiedzic Albanie.

• 3Kindvriendelijk
    • 5Zwembad
  • 9Ania25-09-2013

Świetne miejsce

Hotel Akropoli Polecam wszystkim , przede wszystkim rodzinom z dziećmi , bardzo miła obsługa , cudowne podejście do dzieci , przepyszne jedzenie, wspaniała atmosfera , czyściutko!

• 9kaz 28-07-2013

idealne wakacje

Doskonałe warunki do wypoczynku z dziećmi.Obsługa na poziomie zwłaszcza Leon.Czysto miło w ogóle super poleczmy Kaz z rodziną.

• 9derewi27-08-2012

Polecam

Hotel niewielki, przytulny, za to bardzo jak na Albańskie klimaty zadbany, świetna obsługa, bardzo miła i pomocna, chociaż większość nie potrafi żadnego języka, trzeba się często porozumiewać na migi. Basen czysty, leżaki, większość czasu spędzaliśmy nad basenem, plaża niestety bardzo brudna, woda gorsza niż w Bałtyku, na domiar złego zaraz przy wejściu na plażę płynie do morza ściek, co powoduje, że zapach jest niezbyt zachęcający do odpoczynku nad morzem. Jedzenie w hotelu bardzo dobre, szczególnie obiadokolacje. Jedzenia jest bardzo dużo. Ewentualne zastrzeżenia można mieć do śniadań, codziennie to samo w formie co prawda szwedzkiego stołu, ale nieco mało urozmaiconego. Pokoje sprzątane codziennie, wraz ze zmianą ręczników, co 3 dni zmiana pościeli. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z wyjazdu, hotel naprawdę godny polecenia i niedrogi jak na taki standard.

• 8Shega04-07-2011

Wonderful hotel

I found this hotel during internet search and I didnt exactly waited to be so good, but it was wonderful. I visited it last year and it was very good. We had the room with the view to the sea and the pool. The room was very good and the service very nice. Personnel was gret and very friendly. You can use wireless and its very calm and quite inside. The food is a little bit expensive but anyway, everything else is very good. The hotel is a little bit far from the city center so i prefer you have a car when you go there.I reccomend the hotel to anyone that want to have a nice time and not so expensive for vacation.

Hotel Akropoli info

• SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden

• HalfpensionBeschikbaar