Les Courtilles du Lido





Ook leuk voor jou
Camping Sandaya Paris Maisons Laffitte
Camping- € 395
p.p. vanaf*
Camping Country Park - Crécy La Chapelle
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 201
p.p. vanaf*
Camping Country Park Les Etangs Fleuris
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 206
p.p. vanaf*
Camping Le Chêne Gris
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 133
p.p. vanaf*
Camping Le Parc des Roches
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Camping La Belle Etoile
CampingLe Beau Village
CampingIle de Boulancourt
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Kamerfaciliteiten
TV
Wasmachine
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Contactgegevens
Adresgegevens | Chemin du Passeur, 77250 |
Wat zeggen bezoekers over
Les Courtilles du Lido
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review37 reviews
Voor een tussen overnachting gestaan
Gras staat een halve meter hoog
Grote gaten/ kuilen op de staan plaats
Smerig toilet/ douche
Wij komen hier niet meer
Hemelvaartweekend, lang weekend klimmen in de bossen rondom Fontainebleau. Camping was overvol, zeer slechte schoonmaak van toiletgebouw.
Mooie grote plekken, zon, schaduw, echter camping zo gauw het donker wordt, totaal niet verlicht. Echt pikdonker. Zonder zaklamp zie je echt niets! Alleen bij het sanitair brand s avonds licht. S morgens ondanks somber weer ook geen licht meer bij sanitair dus douchen in het halfdonker. Sanitair is matig/ redelijk . Na regenbui de wegen een modderpoel
Aardige mensen, mooie plaatsen met schaduw en zon. Rustig, schoon sanitair. Geen dingen die niet goed waren
Redelijke camping waar we al meerdere keren zijn geweest. Handig om Parijs te bezoeken of te boulderen. De camping is gedateerd en kan beter onderhouden worden. Het schoonmaken van het sanitair is erg matig. ‘S avonds veel last van muggen.
Klantvriendelijk is de eigenaar niet. Bij de afrekening na ons verblijf blijkt dat er een nacht teveel is aangerekend. Het antwoord van de eigenaar was zeer kort en bovenal zeer grof. Het terugbetalen van deze ene overnachting was geen optie en het zoeken naar een oplossing evenmin. Dit alles in het bijzijn van mijn kinderen vindt ik dit niet professioneel en gaat het hier om pure diefstal. Voor mij was dit mijn laatste verblijf op deze camping en zal het ook iedereen ten zeerste afraden.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.