Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | RN 74, F-52200 |
Wat zeggen bezoekers over
La Croix d'Arles
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review9 reviews
Zeer vriendelijke camping eigenaren, heel gemoedelijk. Restaurant meer dan prima maar het sanitair is echt beneden peil !! Geen wc bril, geen papier en op 1 meter staat iemand zijn tanden te poetsen als jij op de wc zit.
Echt zo jammer want verder alles prima in orde.
een leuke camping met zwembad waar we zowel op de heen- als terugreis hebben gestaan, ligt wel dicht bij een weg dus als je echt rust wil kun je beter achterop de camping gaan staan. Meeste plekken hebben voldoende schaduw, onze jongste heeft heerlijk gespeeld in de speeltuin met trampoline. Zwembad beetje fris maar prima. De camping heeft een foodtruckje staan waar een paar dagen per week verse pizza's kunnen worden gekocht. Broodservice voor de volgende dag. Enigste minpunt is het sanitair: geen toiletpapier, geen wc brillen en de douches deden het of niet of waren ijskoud... Afwaswater was wisselend. Kortom: een prima camping voor 1 nachtje.. Er waren ook mensen met vouwwagens die voor 1 nachtje een stacaravan huurden.
Echt een doorreiscamping. Ik zou hier absoluut niet langer dan 1 nacht gaan staan: ongezellige uitstraling en het uitzicht is alleen op lukraak geplaatste caravans en campers. Dat is voor een doorreiscamping prima, maar niet voor een gezellige vakantiepark. Plekken zijn ruim genoeg.
Er is een zwembadje, restaurant is prima voor 1 keer. Personeel is vriendelijk. Wc’s geen toiletpapier en brillen. De potten leken schoon, vloer van het toiletgebouw was een natte moddertroep.
Mooi aangelegde camping met een zwembad en peuterbad (wel koud allebei). Leuk speeltuintje voor de kinderen. Friterie was erg lekker. Personeel zeer vriendelijk. Stacaravan redelijk nieuw en netjes. Zijn hier 1 nacht geweest op doorreis naar huis. Zullen deze camping zeker nog eens gebruiken op doorreis.
We hebben 1 nacht op deze camping gestaan op weg naar Spanje. Een prima overnachtingscamping. De kinderen konden afkoelen in het zwembad en het eten is prima.