Hotel Balmes





Deze accommodatie heeft een score van 8.1
Voor deze boeking heb je de laagste prijsgarantie
Over Hotel Balmes
Duik in de verfrissende buitenzwembad of ontspan op het zonneterras bij Hotel Balmes, een oase van rust in het hart van Barcelona. Perfect voor strandliefhebbers en zwemfanaten, met het zandstrand op slechts een korte afstand. Dit 4-sterrenhotel belooft een onvergetelijk verblijf met een vleugje luxe.
De Ligging
Hotel Balmes ligt ideaal in de buurt van de Paseo de Gracia en Las Ramblas, omgeven door winkelzones, bars, restaurants en discotheken, allemaal binnen een straal van 500 m. Het beroemde Plaça de Catalunya is slechts 1.000 m lopen. Voor strandliefhebbers, het zandstrand is ongeveer 3.000 m verwijderd van het hotel, perfect voor een dagje uit. De luchthaven is gemakkelijk bereikbaar op 15 km afstand, wat zorgt voor een zorgeloze aankomst en vertrek.
Het hotel en de faciliteiten
Hotel Balmes biedt een scala aan faciliteiten om het verblijf van elke vakantieganger zo aangenaam mogelijk te maken. Het hotel pronkt met 97 kamers, een receptie, en een prachtige tuin waar je even kunt ontsnappen aan de stadsdrukte. Het hoogtepunt is het zoetwater zwembad waar je heerlijk kunt afkoelen of relaxen in de zon. Voor wie met de auto komt, zijn er parkeerplaatsen beschikbaar tegen betaling. Daarnaast beschikt het hotel over een restaurant, een bar en een café voor al je culinaire wensen. Met faciliteiten als een fitnessstudio, fietsverhuur, en een wellnesscentrum met spa en sauna, biedt Hotel Balmes alles wat je nodig hebt voor ontspanning en vermaak tijdens je verblijf.
Eten en drinken
Bij Hotel Balmes kun je genieten van een ruime keuze aan eet- en drinkgelegenheden. Het hotel beschikt over een restaurant waar vakantiegangers kunnen smullen van verschillende specialiteiten in een niet-rokersomgeving met airconditioning. Voor een lichte snack of een kopje koffie kun je terecht in het café van het hotel. De bar is de perfecte plek om de dag af te sluiten met een verfrissend drankje. Of je nu kiest voor een maaltijd in het restaurant, een snack in het café, of een drankje in de bar, bij Hotel Balmes is er voor ieder wat wils.
Goed om te weten
Vakantiegangers moeten er rekening mee houden dat de toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen nog niet inbegrepen zijn en ter plekke voldaan moeten worden. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Faciliteiten
Faciliteiten
24-uurs receptie
Airconditioning
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Garage
Internet
Wasserette
Wasservice
Medische hulp
Room service
WiFi
Bar
Cafe
Garderobe
Vergaderruimte
Wisselkantoor
Kapper
Hotelkluis
Liften
Restaurant
Restaurants met airconditioning
Restaurants met niet-rokers gedeelte
Winkel
Kamerfaciliteiten
Internet
Airconditioning centraal geregeld
Individueel regelbare airconditioning
Badkamer
Bad
Bidet
Centrale verwarming
Tweepersoonsbed
Haardroger
King size bed
Minibar
Kluis
Satelliet en/of kabel tv
Douche
TV
Rolstoel toegang
Sport & Entertainment
Ligstoelen
Parasols
Aerobics
Aerobics
Fietsen en/of mountainbiken
Fitness
Binnenzwembad
Jacuzzi
Zwembad
Buitenzwembad
Pool bar
Sauna
Stoombad
Zonneterras
Zwembad
Zonnestudio en/of solarium
Strand
Zandstrand
Overige informatie
De accommodatie
Aantal tweepersoonskamers: 71
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 7
Totaal aantal kamers: 100
Bouwjaar: 1990
Betaling
American Express
Dinerclub
Mastercard
Visa
In de buurt
Discotheek: 500m
Bars : 100m
Strand: 3000m
Openbaar vervoer: 50m
Winkelmogelijkheden: 100m
Contactgegevens
Telefoonnummer | |
E-mailadres | |
Adresgegevens | 216 Mallorca, 216, 08008 |
Website |
Wat zeggen bezoekers over
Hotel Balmes
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review10 reviews
Geen klachten personeel vriendelijk we hadden half pension eten was zowel smorgens als avonds gewoon top er was genoeg keuze kamer was ook top dus gewoon een top hotel was hier 15 jaar geleden ook geweest alleen maar beter geworden
Het hotel ligt mooi in de studentenwijk van barcelona met leuke winkels en goede restaurants om de hoek. Hotel is al wat ouder en kamers zijn wat somber. Personeel zeer onvriendelijk, geen gedag bij verlaten en binnenkomen van het hotel en geen aanvullende informatie over ontbijt faciliteiten of zwembad/sauna faciliteiten. Voor sauna moesten we tot twee keer toe om handdoeken vragen en dan kwam er nog niks, dus opnieuw moeten vragen. Er zitten erg veel hotels in deze wijk en dit is voor deze prijs echt een mindere
We hadden het appartement geboekt. Bij aankomst bleek deze echter al bezet te zijn. Het hotel bood een suite aan met als extra het ontbijt. De suite was super, bestaande uit een grote slaapkamer met een bed van wel 2 m breed, een kamer met 3 pers.bank en stoel en een zeer luxe badkamer met bad, douche, wc, bidet en wastafel.
Het ontbijt is uitgebreid en het personeel heel vriendelijk. Verder een mooi, klein zwembad, en een bubbelbad.
Het hotel ligt op nog geen 3 minuten lopen van de Ramblas. Echt een aanrader.

Hotel Balmes
bij de boeking had ik verzocht om een balkon, helaas bij aankomst kon ik wel een kamer krijgen met balkon maar daar kwam per nacht nog eens 20 euro er bovenop. Dit was verrassend voor mij want dit was niet verteld bij de boeking! De kamer die wij nu kregen was op zich prima, goede bedden maar we hadden een superklein raampje en een uitzicht op andere muren.....om te kijken wat of het weer was moest ik uit het raam flink omhoog kijken, dit was echt een dikke minpunt!!!!
Naast de goede beoordeling enkele kritische kantekeneningen. Op onze verdieping verbleven ook een 6 of 8 Italiaanse jongens van ongeveer 18 jaar oud. Zij maakten vanaf 11.oo uur sávonds behoorlijk herrie ter voorbereiding van hun avondje stappen. Zij vertrokken rond 1 uur en kwamen rond 6 uur weet terug met dezelfde herrie.
Wij hebben dit gemeld aan de receptie en onmiddelijk werd er ons een andere kamer aangeboden, blijkbaar was hun dit bekend.Zij hadden naar de jongens toe gedreigd om de politie in te schakelen maar verder als een dreiging is het niet gekomen. Het scheen achteraf al 4 nachten zo zijn gang te gaan. Tip !! Laat het niet bij die dreigementen maar voer ze na 2 nachten ook uit. We hebben samen met een ander gezin bijzonder slecht geslapen. Voor de rest een prima hoetel.
Zeer mooi en luxe hotel met grote mooie kamer en prima badkamer. Goede prijs/kwaliteit verhouding. De ligging is ook ideaal: veel mooie winkels en restaurants in de buurt. Het hotel heeft een (klein) zwembad, erg fijn in de zomer!
Ook goed te bereiken met de metro. De bus turistic komt ook in de buurt.

Hotel Balmes
Ook leuk voor jou
- € 395
p.p. vanaf*
Atzavara Hotel & Spa
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 268
p.p. vanaf*
Alegria Caprici Verd
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 310
p.p. vanaf*
AQUA Hotel Silhouette & Spa
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 211
p.p. vanaf*
htop Calella Palace
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 255
p.p. vanaf*
Alegria Florida Park
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 208
p.p. vanaf*
Hotel Mercè
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 202
p.p. vanaf*
Fergus Espanya
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 327
p.p. vanaf*
Golden Taurus Park Resort
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.