3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
9.3FenomenaalScore uit
Geen afbeelding beschikbaar
  • Deze accommodatie heeft een score van 9.3

  • 9.3
    Service
  • 9.3
    Ligging
  • 10
    Hygiëne
  • 9.5
    Prijs/kwaliteit
  • 7.5
    Kindvriendelijk

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Internet

  • Speeltuin

  • Wasserette

Kamerfaciliteiten
  • Minibar

  • TV

Overige informatie

De accommodatie
  • Totaal aantal kamers: 10

Contactgegevens

Adresgegevens
Heereweg 105a, 1901 MC

Wat zeggen bezoekers over

Het Zonnige Veld

9.3FenomenaalScore uit 3 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 9.3
    Service
  • 9.3
    Ligging
  • 10
    Hygiëne
  • 9.5
    Prijs/kwaliteit
  • 7.5
    Kindvriendelijk

3 reviews

9
Een goeie keus!
Door Gré Knegt op 10-08-2024
Gereisd met partner

We werden vriendelijk ontvangen. De eigenaar fietste voor ons uit naar de ruime plek met prachtig gras en een verhard gedeelte voor de voortent.
Sanitair is top! Prachtige aangelegde bloementuin voor het gebouw.Fietsen konden in de stalling met oplaadpunten. Betrokken eigenaren! Strandkeuze genoeg!

10
Geweldig genoten.
Door Jantina Reinders op 24-08-2023
Gereisd met partner

Mooie nette camping met prachtige nieuw sanitair. Leuke camping eigenaar. Altijd tijd voor een praatje. En de omgeving is prachtig zon zee strand . Heerlijk om te fietsen en wandelen .

8
Bijna perfect!
Door Rinus op 24-08-2021
Gereisd met partner

Het Zonnige Veld is een bijna perfect georganiseerde camping vooral gericht op de oudere vakantieganger met camper of caravan. Voor kinderen is er minder te doen. De plaatsen zijn bijzonder ruim. Er zijn diverse veldjes gescheiden door hoge heggen. Ligging is weliswaar aan een drukke weg (oppassen met oversteken!) maar daar hoor je zeker wat achteraan op de camping weinig van. Met de fiets ben je zo aan zee in Castricum of Egmond. Ook Bergen en Alkmaar zijn met de fiets goed bereikbaar. Voor dames en heren is er een apart sanitair blok. Dat is nagenoeg nieuw en wordt perfect schoongehouden. Capaciteit was ook altijd voldoende. Het enige probleem zijn de overkomende vliegtuigen die soms al vanaf 5:30 overkomen. Gelukkig is dat niet alle dagen zo. Verder niets dan lof over deze prachtige, welhaast perfect georganiseerde camping.

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.