Camping Gorishoek





Deze accommodatie heeft een score van 8.5
Over Camping Gorishoek
Camping Gorishoek is een rustige camping gelegen aan de rand van het Nationaal Park Oosterschelde in Zeeland. De camping biedt een prachtig uitzicht over de Oosterschelde en is een ideale plek voor natuurliefhebbers en rustzoekers.
Locatie en omgeving
Camping Gorishoek is gelegen aan de Gorishoek 1 in Sint-Annaland, Zeeland. De camping ligt direct aan de Oosterschelde, in een rustige omgeving. Het is een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van de Zeeuwse natuur en het maken van fietstochten.
Services en faciliteiten
Camping Gorishoek biedt kampeerplaatsen met elektriciteit. Er zijn sanitairvoorzieningen.
Afstand vanaf Utrecht
De afstand van Utrecht naar Sint-Annaland met de auto bedraagt ongeveer 130 kilometer en de reistijd is circa 1 uur en 30 minuten.
Goed om te weten
Een toeslag van €1,- per persoon per nacht dient betaald te worden op locatie.
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Bar
Restaurant
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
Wasmachine
Sport & Entertainment
Zwembad
Contactgegevens
Adresgegevens | Gorishoeksedijk 25, 4694 PJ |
Wat zeggen bezoekers over
Camping Gorishoek
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review5 reviews
Mooie en gezellige camping. Ligging dichtbij het water. Leuke camping voor kinderen, er is een zwembad en een speeltuin. Restaurant Smaek heeft lekker eten en vriendelijk personeel. 's Morgens erg lekkere broodjes te koop (Croissanten, stokbrood, pistoletjes enzovoort).
De Waard piramidetent is leuk ingericht en bedden slapen goed!
Sanitairgebouw is schoon en verzorgd.
Een warm onthaal. Mooie, complete safaritent. De bedden lagen prima.
Voor de kinderen een zwembad, speeltuin en kinderboerderij. Restaurant Smaek op de camping is een echte aanrader.
En geweldig toen ze het frituur nog aandeden omdat we in een naburig restaurant na 1,5uur wachten nog geen eten hadden, en dat met kleine kinderen.
Douche en toilet is goed voor elkaar. Vlakbij een boerderijwinkeltje met fruit, groente en zuivel, honing vd imker.
Heerlijk genieten. In de omgeving is voldoende te doen. Folders bij de receptie. Vriendelijk personeel.
Prima, kleine camping. Zeer eenvoudige speeltuin en zwembad. Animatie vonden onze kinderen niet veel aan. Veel gezinnen met jonge kinderen. Voor kinderen van 9 jaar en ouder is er weinig te doen en weinig andere kinderen. (Op kampeervelden, vaste gasten wel meer).
Wij hebben een fijn verblijf gehad. Vriendelijke eigenaar!! Gezellige kampeervelden en voor jongere kids genoeg andere kinderen om mee te spelen.
Sanitair ziet er goed uit, maar hygiëne laat te wensen over. Was niet heel schoon, zeker niet op drukkere momenten.
Douchen is zonder muntjes, heel fijn.
In de omgeving is niet heel veel te beleven. Een maisdoolhof in de buurt, af en toe een braderie, maar verder niet veel. Je komt dan al gauw een 45 min aan het rijden.
Op loopafstand zit wel een restaurantje "de Zeester", daar kun je leuk zitten en een hapje eten met uitzicht op zee.
Het enige strandJE in de buurt is in Sint Annaland. 10 min met de auto, klein maar fijn.

Camping Gorishoek
Wij hebben met de caravan een paar dagen in de meivakantie hier gestaan. Het campingveld is niet heel groot, maar ligt er goed verzorgd bij. Het sanitairgebouw is redelijk nieuw en is gemengd. Het was niet druk toen wij er waren, hierdoor bleef alles netjes schoon. Wasbakken voorzien van handzeep en de toiletten van toiletpapier.
Geen supermarkt op de camping, maar deze zitten redelijk dichtbij in het dorp. 's Morgens vanaf 8:30 verse broodjes welke van goede kwaliteit zijn. In het restaurant kun je goed eten voor niet teveel geld, de kinderen hebben er de ruimte en lopen zo de speeltuin met springkussen in. Daarnaast is er een voetbalveldje en kinderboerderij. Het zwembad was niet open en werd ook niet geopend, ondanks het verzoek van onze kinderen, jammer.
Camping ligt op loop afstand van het water, kinderen kunnen er krabben zoeken, maar je kunt er ook prachtig wandelen. Op de naastgelegen camping kun je midgetgolven. Op vrijdagavond was er een kinderdisco.
Dit is een superleuke kinderen om met kleine kinderen heen te gaan. Camping is lekker kleinschalig met een mini boerderij, speeltuin en zwembad en een restaurant waar je ook kan afhalen.
Wij hadden een safaritent gehuurd, dit zijn hele grote tenten waar alles al aanwezig is. Ideaal als je zelf geen tent of caravan hebt.

Camping Gorishoek
Ook leuk voor jou
Camping De Oase
CampingRCN De Schotsman
CampingFamiliecamping De Molenhoek
CampingMolecaten Park Hoogduin
CampingMolecaten Park Wijde Blick
CampingRoompot De Zandput
CampingDe Wachtsluis
CampingScheldeoord
Camping
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.