Ferienhäuser Marx im Ferienpark Extertal





Deze accommodatie heeft een score van 8.7
Ook leuk voor jou
Groepsaccommodatie Alte Post
VakantiehuisHennesee
Vakantiehuis
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Winkel
Internet
Speeltuin
Kamerfaciliteiten
Balkon terras
TV
Vaatwasmachine
Sport & Entertainment
Tennis
Sauna
Contactgegevens
Adresgegevens | Zum Grundberg 76A, D-32699 |
Wat zeggen bezoekers over
Ferienhäuser Marx im Ferienpark Extertal
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review22 reviews
Tijdens de jaarwisseling hebben we in een knus, schoon, volledig ingericht huisje een fijne tijd gehad. Het is heerlijk stil, vuurwerkarm ( in omgeving wel knallen maar niet vergelijkbaar met Nederland)
Goede bedden, fijne sauna gekoppeld aan nieuwe badkamer. En de houtkachel is een speksteenkachel, dus weinig uitstoot, heerlijke warmte!
Wandelroutes vanuit het park met vele variaties! Een aanrader.
Niet vergeten dat op zondag echt alles is gesloten en dat er op vele plekken alleen met contant geld betaald kan worden.
Het huis is erg netjes en goed onderhouden, er wordt altijd geïnvesteerd in de huizen. De locatie is erg rustig en je kunt direct vanuit het huis een wandeling maken.
Mooi en schoon huisje van alle gemakken voorzien. Airco en sauna aanwezig en ruime tuin. Prachtige omgeving, direct vanaf het park het bos in al was dat voor kleine kinderen niet echt te doen vanwege smalle paden die erg dicht langs afgrond lopen.
Omgeving genoeg te ondernemen van wildpark, stadjes, kastelen, zwembaden en dierenpark.
Ferienhauser Marx in Extertal is een prachtig huis met een heerlijke sauna. De omgeving van Extertal heeft prachtige natuur en is zeer geschikt voor wandelaars. Leuke romantische Duitse stadjes in de omgeving
Heerlijk rustig vakantiepark. Fijn huisje, schoon en functioneel. Tuin met zitje.
We zaten in huisje (dacht 31) van familie Viets. Echt een keurig net huisje wat van alle gemakken voorzien is. Complete huisraad aanwezig maar ook enkele extra spullen zoals boterhamzakjes, vaatwassertabletten, koffie, filters, afwasmiddel, Peter, zout, kruiden etc. Die kleine dingen maken het extra goed en compleet.
Ligging van het park is mooi. Op het park zelf is niets te doen maar wel volop in de nabije omgeving.
Een hele mand vol boekjes, flyers en folders staan in de woning zodat je iedere dag wel iets kunt ondernemen.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.