3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
9.3FenomenaalScore uit
22
  • Deze accommodatie heeft een score van 9.3

  • 9.5
    Ruimte
  • 9.5
    Ligging
  • 9.1
    Inrichting
  • 9.6
    Hygiëne
  • 9.1
    Prijs/kwaliteit
  • 9.4
    Kindvriendelijk
  • 9.2
    Kamers
  • 9.2
    Service
  • 9.4
    Natuur

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Internet

  • Speeltuin

Kamerfaciliteiten
  • Rolstoel toegang

  • Balkon terras

  • TV

  • Centrale verwarming

  • Vaatwasmachine

Contactgegevens

Adresgegevens
Overleek 25 A, 1141 PE

Wat zeggen bezoekers over

Overleekerhoeve

9.3FenomenaalScore uit 118 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 9.5
    Ruimte
  • 9.5
    Ligging
  • 9.1
    Inrichting
  • 9.6
    Hygiëne
  • 9.1
    Prijs/kwaliteit
  • 9.4
    Kindvriendelijk
  • 9.2
    Kamers
  • 9.2
    Service
  • 9.4
    Natuur

118 reviews

9
Prettig verblijf gehad!
Door Margriet op 16-07-2024
Gereisd met vrienden

We hebben een heerlijk koorweekend gehad in de Overleekerhoeve. Het contact met de eigenaresse was makkelijk, en er was veel mogelijk. We kregen tips voor wat leuk is om te doen in de omgeving. De kamers zijn netjes en schoon. Ik zou er weer een weekend boeken met een groep. Het was er heel fijn.

9
Top groepsaccomodatie op fietsafstand van Amsterda
Door Jelle op 30-06-2024
Gereisd met vrienden

Wát een ontzettend fijne accommodatie, lekkere bedden en tevens een goede keuken voor een groep van 17 mensen. De idyllische plek was voor ons perfect en de verhuurder is erg vriendelijk. We hebben echt een top weekend gehad met onze groep. Absoluut een aanrader om bij de buren een fluisterbootje te huren!

10
Leuk vriendinnen weekend.
Door ps op 22-04-2024
Gereisd met vrienden

We hebben een super leuk weekend gehad met 10 vriendinnen.
We werden hartelijk ontvangen kregen een rondleiding verse eieren en vers gemolken melk van Jannie het was heerlijk.
Met een busje die voor de deur stop kwamen we bij het openbaar vervoer en dan zat je zo in Volendam.

Overleekerhoeve

8
Fijn verblijf!
Door Louis op 07-01-2024
Gereisd met vrienden

Jannie is een hele fijne gastvrouw, heel erg aan te raden! Alles op orde en makkelijk om mee te overleggen.

9
Top locatie voor een voetbalweekend
Door Simone op 01-10-2023
Gereisd met vrienden

We hebben een fijn verblijf gehad. We werden goed ontvangen. De accommodatie was van alle gemakken voorzien. We hebben genoten!

10
Zeer fijne accomodatie met tal van mogelijkheden
Door Ernest le Roy op 29-09-2023
Gereisd met vrienden

Wat een geweldig originele en fijne accommodatie! In september verbleef ik tezamen met 28 collega's in de fijne boerderij van Jannie.
Vanaf Amsterdam is het circa 20 minuten rijden, maar je begeeft je in een compleet andere wereld. De omgeving is mooi en het terrein van de accommodatie is gigantisch en goed toegankelijk. Op de eerste avond hadden we een heerlijke barbecue waarna we in één van de ruimten een fijne disco hadden georganiseerd. De kamers zijn ruim en voorzien van 3 tot 5 eenpersoonsbedden met elk een eigen badkamer en keuken. Alles was schoon en van alle gemakken voorzien. Buiten op het terras heb je prachtig uitzicht over de weilanden en de locatie heeft meerdere waterfietsen en kajakken die je kunt gebruiken. Uiteraard is parkeren geen probleem en staat Jannie altijd klaar om vragen te beantwoorden. De eigenaren zijn zeer makkelijk en prijs/kwaliteitverhouding is inc. schoonmaakkosten zeer goed te doen. We komen terug!

Overleekerhoeve

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.