Almyra Village
Deze accommodatie heeft een score van 8.5
Faciliteiten
Faciliteiten
WiFi
Cafe
Bar
Internet
Speeltuin
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
Balkon terras
TV
Centrale verwarming
Kluis
Sport & Entertainment
Zwembad
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Wat zeggen bezoekers over
Almyra Village
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review59 reviews
Lieve eigenaren, rustig gelegen, ruime kamer, goede en regelmatige schoonmaak, kleinschalig, lekker zwembadje, minder geschikt voor kinderen.
Aug 2023: Kamer 108. Perfect! Ruime hoekkamer, groot balkon, ruime badkamer, prachtig uitzicht en niet veel trappen. Volgens ons was een 4-persoonskamer. Er was namelijk ook een bedbank. In de kamer is alles aanwezig; van tosti-ijzer tot strijkijzer. Airco werkte goed. Geen geluidsoverlast gehad.
Strandje voor de deur. Iets verderop fijnere bedjes te huur en strandtent erbij.
Na +/- 150 meter eerste restaurantje (goedkoop, lekker, leuk personeel). Iets verderop bakkertje en mini market. Gedurende de wandeling naar het centrum zijn er veel restaurants + supermarkten. Wandeling tot bruisende centrum: 25 min. Heel goed te doen. Fijne wandeling.
Ontbijt iets minder. Elke dag 1 ding kiezen vd kaart. Een volgende keer zorgen wij liever voor ons eigen ontbijt of gaan we naar 't eerste restaurant.
Prima, schoon, prachtig uitzicht. We zaten op de hoogste verdieping wat voor mij met mijn knie problemen wel een behoorlijke (belasting ) klim was. Aangegeven we we konden verhuizen naar een kamer op 1 hoog. Super aardige mensen die het complex runnen. Verbeter puntjes, handdoek wissel niet echt duidelijk, verlichting buiten mag wel een keer nagekeken worden. Het was erg donker in de avond nacht. En verwacht geen gezellige na borrel in de avond. Want om 20.00 uur is het klaar en donker. Dit zijn kleine zaken waar je prima mee kan leven.
Almyra Village ligt net buiten de stad. Wij hadden een auto geboekt via skyscanner en konden hierdoor binnen 5 minuten in de stad zijn. Overal gratis parkeren.
Appartement was prima. Ik vond het wel onduidelijk hoevaak de handdoeken verder verschoond . Miste in de keuken een schaar/ droogdoek en vaatdoek. Douchen moet je in het bad. Geen shampoo aanwezig.
Er is airco in de kamer. Bij ons maakte die jammergenoeg veel lawaai.
Maar ondanks dit een leuk verblijf gehad
Zeker een aanrader. Mooie ruime appartementen en van alle femaleness voorzien. Mooie, rustige locatie en op loopafstand van de stad.
Wij hebben ontzettend genoten van ons verblijf in de studio van Almyra village. Vaak schoonmaak en schone handdoeken en 3 keer in de week schoon beddengoed Hele vriendelijke en behulpzame mensen. Het ontbijt werd elke ochtend vers gemaakt dus dat was ook top! De ligging en het uitzicht op zee maakte het helemaal af. Wij waren er van 9 tm 20 aug 2019. Wij kunnen het iedereen aanraden!🌞😎
Het hotel ligt op een steenworp afstand van het strand. Bij het hotel is een zwembad hier zijn voldoende bedjes beschikbaar elke dag. Het zwembad zelf is wel vaak vies, wordt niet goed schoongemaakt. Dat is jammer. Vooral als er zo een laagje olie drijft op het water.
Als je wat wil drinken moet je wel naar binnen lopen, geen service aan het zwembad. En dat terwijl er wel een leuk barretje staat waar niets mee gebeurt.
Je kan bij het hotel ontbijten, dit is alleen wel erg prijzig vergeleken met andere hotels waar je dit kan doen. En het is niet heel bijzonder. Lunchkaart is prima.
De kamer was perfect. Uitzicht op zee, goed schoongemaakt, elke dag weer.
Verder valt er weinig te beleven. 's Avonds na 9 uur is het hotel dicht. Geen drankje, geen gezelligheid. Er schijnt een bbq te zijn op woensdag maar die was er bij ons dan net even niet.
Voor ons volgend jaar een ander hotel.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.