Comfort Camping Seeburger See





Deze accommodatie heeft een score van 8.4
Ook leuk voor jou
Wilsumer Berge
CampingCamping Südsee Camp
CampingCamping Lotje
CampingSüdheide
Camping- € 163
p.p. vanaf*
Camping Braunlage
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Auf dem Simpel
Camping- € 188
p.p. vanaf*
Camping Aller-Leine-Tal
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 163
p.p. vanaf*
Camping Elbeling
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
Internet
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Kapper
Restaurant
Restaurants met niet-rokers gedeelte
Winkel
Kamerfaciliteiten
Centrale verwarming
Wasmachine
Sport & Entertainment
Tafeltennis
Tennis
Overige informatie
Betaling
EC-kaart
In de buurt
Strand: 1m
Bushalte: 1m
Meer: 1m
Openbaar vervoer: 1m
Restaurant: 1m
Contactgegevens
Adresgegevens | Seestrasse 20, 37136 |
Wat zeggen bezoekers over
Comfort Camping Seeburger See
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review41 reviews
Wat even een kleine week kamperen zou zijn hebben we verlengd tot 12 dagen. Wat een mooie camping met ruime plaatsen. Met plekken waar je heerlijk rustig kan genieten en plekken waar de kinderen lekker kunnen spelen terwijl je vanuit jouw tent toekijkt. Mooi sanitair en een hele mooie afwas plaats. De broodjes service kon ik zelfs nog invullen als ik het laatste rondje om de camping liep met de hond. Hele vriendelijke (nieuwe) eigenaren die continu aan het kijken zijn wat beter kan. Wij hebben genoten en zijn heerlijk tot rust gekomen. Leuke uitjes in de omgeving op fiets afstand of kort met de auto: Het prachtige Dudenstadt, de bron in Rhumspringe en de voormalig DDR grens met indrukwekkende wandeling over het voormalige niemandsland. Heerlijk gegeten in Göttingen. De vakantie was veel te kort. Dankjewel Jeroen en Mariska voor de heerlijke tijd op jullie camping.
We hebben een paar dagen op deze mooie camping gestaan. Het was niet druk en dat verbaasde ons want het is een fijne camping. Mooie plekken in verschillende groottes met gras.
De (nederlandse) eigenaren die dit 2 jaar geleden hebben overgenomen zijn zeer vriendelijk en behulpzaam bij vragen. Ook geven ze graag leuke tips voor de omgeving.
Het sanitair is goed en schoon.
Jammer dat als je in het meer wil zwemmen je er voor betalen moet en hij niet tot laat open is. Ook had je best wat planten in het zwemgedeelte maar als je je daar niet aan stoort prima meertje. Je kan er waterfietsen huren maar geen gebruik van gemaakt. Prima ligweide en je kan er ook wat drinken/ijsje/snacks kopen
Toen wij er waren waren ze bezig het restaurant op te zetten. Ze hadden al wel een terras waar je verschillende drankjes kon drinken. Taart en snacks en ijs kon je ook al bestellen.
Ook hebben ze een broodjes service en kan je bij de receptie wat dingen kopen
Deze rustige camping is overgenomen door nieuwe NL eigenaren (04/23). Deze proberen er alles aan te doen om je verblijf zo optimaal mogelijk te maken. Plekken zijn er in verschillende groottes en zon/schaduw en in het hoogseizoen nog genoeg keuze. Gratis mooie speeltuin naast de camping en een zwem meer (niet gratis). Mooie gravel tennisbanen met gratis materiaal te huur. Sanitair zeer goed, schoon, maar zou nog iets frisser mogen ruiken. Onbijtservice prima en niet duur. Eetgelegenheid gesloten maar wel nog een bar open. Rustige camping omdat de nieuwe eigenaren grote groepen weren.
Eigenaren zijn dus net gestart en proberen echt te investeren in deze camping. Voor tieners (nog) niet veel te beleven maar voor jongere kinderen leuke camping. Hopelijk snel ook iets om gratis even een afkoel duik te nemen.
Stacaravan gehuurd. Die voldeed zeker niet aan de verwachtingen. Bedden ver onder de maat. Omgeving is mooi maar deze camping voor ons NOOIT meer
Gelegen tussen Göttingen en het Harz-gebergte. Mooie plek om te fietsen en te wandelen. Voor de kinderen is er een meertje en grote speeltuin direct naast de camping (vrij toegankelijk). Vriendelijke camping eigenaar die voor de kinderen ook nog een waterbaan had geregeld. Broodjesservice en klein cafeetje is aanwezig.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.