Am Waldsee





Ook leuk voor jou
Landal Salztal Paradies
VakantieparkLandal Dwergter Sand
VakantieparkEurostrand Lüneburger Heide
VakantieparkEinbecker Sonnenberg
VakantieparkRoompot Ferienresort Bad Bentheim
VakantieparkCenter Parcs Bispinger Heide
VakantieparkFerienpark Grafschaft Bentheim
VakantieparkFerienpark Heidesee
Vakantiepark
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
Cafe
Restaurant
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
Contactgegevens
Wat zeggen bezoekers over
Am Waldsee
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review7 reviews
Duur en slechte service. Honden mochten in huis, daarom dit geboekt. Helaas mega tegenvaller. Enorm stoffig, badkamer stinkt en keuken vies. Bij aankomst nog 200,- voor toeristenbelasting, honden en schoonmaak. Welke schoonmaak. Omgeving maakt veel goed.
Het park is mooi, heerlijk rustig. sAvonds nog lekker zwemmen in het meer..Alleen de service in het restaurant is niet om over naar huis te schrijven: groepen kunnen ze niet aan, zeker als het " druk" is worden er fouten gemaakt. Wij gaven aan dat onze kinderen savonds op tijd weer terug naar nederland zouden rijden, maar we hebben evengoed 1,5 uur op ons eten moeten wachten. De ene helft van ons gezelschap kreeg zijn eten, de anderen moesten weer wachten of kreeg het verkeerde. Fouten op de bon, niet alleen bij ons maar ook bij andere gasten zagen we dat...mensen die lang op hun eerste drankje moesten wachten..uiteindelijk hoorden we het personeel ruzie maken in de keuken.. de rest van de tijd zijn we elders gaan eten. Volgend jaar weer dit park,maar geen restaurant..
Het ferienpark waldsee ligt aan de rand van Clausthal, op circa 2,5km van de dichtstbijzijnde supermarkt. Er ligt een openbaar (gratis) buitenzwembad bij het park. Op het park zelf is niets te beleven, er wordt niets georganiseerd, is geen speeltuin. De locatie is prima centraal voor wandelingen en bezienswaardigheden in de omgeving. De ontvangst is matig, of je even borg en schoonmaak wil betalen (€ 40), terwijl huisje slecht schoon is, spinnenwebben aan plafond, vettige keuken en veel stof op de vloer in het hoogseizoen!. Handdoekenpakket moet je ook voor betalen, krijg je oude troep mee. Welprima italiaanse pizzeria op het park met erg goed eten!
huisje niet echt schoon(spinnerag aan het plafond).rekening gas/stroom hoog doordat cv-ketel doorlopend aanslaat ook al staat verwarming uit geen kamerthermostaat.
zeer onvriendelijke mensen achter receptie.
Twee mooie weken op dit rustige park gehad. Huisje 18 is een prima huisje aan het meer. Clausthal heeft een paar leuke terrasjes (vooral de italiaanse ijssalon) en restaurants. Erg mooie omgeving om te wandelen en te fietsen. Vooral het Okertal.
De huisjes in het park zijn wat gedateerd, maar wel goed. Vlakbij het park zijn twee eenvoudige speeltuintjes, er is een restaurant en bij mooi weer kan je zwemmen in het meer waar het park aan ligt. Vanuit het park zijn vele wandelingen te maken. Claustal Zellerfeld stelt weinig voor, maar in de omgeving zijn mooie plaatsen als Osterode, Goslar en Quedlinburg echte aanraders.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.