3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR

Gossaimont / Domaine des Sources

7.8GoedScore uit
  • 9
    Ligging
  • 8.8
    Prijs/kwaliteit
  • 7.5
    Staat v/h sanitair
  • 6
    Hygiëne
  • 7.8
    Kindvriendelijk

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

  • BBQ toegestaan

  • Wasserette

  • Parkeerplaats

Kamerfaciliteiten
  • TV

  • Wasmachine

Sport & Entertainment
  • Tennis

Contactgegevens

Adresgegevens
Gossaimont 1, 4990

Wat zeggen bezoekers over

Gossaimont / Domaine des Sources

7.8GoedScore uit 5 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 9
    Ligging
  • 8.8
    Prijs/kwaliteit
  • 7.5
    Staat v/h sanitair
  • 6
    Hygiëne
  • 7.8
    Kindvriendelijk

5 reviews

6
Jammer, heel jammer
Door D. van der Heiden op 27-01-2018
Gereisd met vrienden

Camping is rustig gelegen en heeft een fraai uitzicht. Wij hadden drie nachten geboekt in een touroperator tent maar hebben hier één nacht gebruik van gemaakt. Wij waren hier voor de F1 race. Met de beheerder afgesproken dat, wanneer wij eerder zouden vertrekken, de borg van € 113,00 terug zouden krijgen, wanneer de receptie echter niet meer aanwezig was zou het bedrag terug gestort worden. Tot op heden nog steeds Niets terug gezien. Camping veelvuldig gebeld, gemaild, touroperator uiteindelijk gebeld en deze gaven aan dat het bedrag € 113,00 in december terug gestort zou worden, het is nu eind januari, nog steeds geen cent terug gezien. Jammer, heel jammer.

6
Nooit meer terug!! Niet welkom door vaste gasten.
Door Fam. Koekkoek op 26-09-2016
Gereisd met oudere kinderen

Nederlands sprekende receptie is prettig.
De vaste gasten van deze camping zijn de baas en geven bezoekers het gevoel niet welkom te zijn. De kinderen mogen bijv. niet over het gras van de buurman lopen!!
In het weekend is het vol met de vaste standplaatsen en daarn ais het uitgestorven.
Prima camping voor als je 80 + bent en van de natuur wil genieten.

9
Verblijf voor herhaling vatbaar.
Door Ronny Simons op 06-08-2015
Gereisd met oudere kinderen

Mooi proper gezellig niet te druk rustige camping goede ontvangst met vriendelijke Nederlands tallige receptie was er gezellig vrije keuze om tent neer te zetten onderboom voor schaduw jammer dat er geen zwembad is maar omgeving wordt er rustiger door.Camping is vernieuwd met mooie sanitaire blokken.Is een goede uitvalbasis om de Ardennen te ontdekken Spa en Coo, Vielsalm(openlucht zwembad) liggen er kort bij.
Was goed meegevallen zeker voor herhaling vatbaar.

Gossaimont / Domaine des Sources

9
Gezellige en zeer rustige camping
Door Willy en Mieke op 19-02-2011
Gereisd met partner

Al bij al een rustige en gezellige camping, zeker aan te raden voor mensen die werkelijk het rustig willen.
Nieuwe uitbaters , klantvriendelijk en behulpzaam

9
gezellige camping,en zeer kindvriendelijk
Door bernard en maggy op 04-08-2008
Gereisd met familie

Sinds er nieuwe eigenaars zijn is de sfeer op deze camping veel verbeterd,er is kinderanimatie aanwezig,alsook nieuwe speeltuigen.
Het sanitair is wel wat verouderd,eetgelegenheid is er ook niet maar dat zou op termijn veranderen.
De dichtsbijzijnde supermarkt ligt toch op een 10 minuten.
Er is veel groen op het terrein en veel bos rondom het terrein.
De prijs voor een plek van ca.200 m² is 805€ voor een heel jaar,wat relatief weinig is vergeleken met andere campings.
Kortom,op een paar kleine details na is het zeker de moeite om hier eens poolshoogte te komen nemen.

Gossaimont / Domaine des Sources

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.