Värmlands Sjö och Fjäll Camping





Deze accommodatie heeft een score van 8.4
Ook leuk voor jou
- Geen afbeelding beschikbaar
Gräsmarksgården
Camping Nya Skogsgården
CampingBjorkebo
CampingKristinehamn Herrgårdscamping & Stugor
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
TV
Wasmachine
Centrale verwarming
Contactgegevens
Adresgegevens | Nötön 1, 68594 |
Wat zeggen bezoekers over
Värmlands Sjö och Fjäll Camping
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review46 reviews
Ruime plaatsen, geweldige accomodaties, goed om te zwemmen, kajakken, mountainbiken. Enorm aardige eigenaar die prima zorgt voor het ruime sanitair. Wij komen er elk jaar op weg en terugweg naar Noorwegen. Ook voor gezinnen met kinderen een geweldige plek. Boodschappen doe je in Torsby op 30 km. Iets verderop kun je ook vlotten bouwen aan de Klarelven bij Stollet.Ze zijn het hele jaar open, want voor langlaufen en alpineskiën kun je er ook terecht.
Mooie en super rustig gelegen camping aan een heerlijk zwemmeer. De sanitaire ruimtes waren goed schoon. Mede ook omdat je er niet met je eigen schoenen/slippers enz binnen mag. In de hal staan leenslippers.
Omgeving was ook erg mooi om te wandelen of mountainbiken. Wel wat verder (circa 30km) van de grote supermarkten in Torsby. Maar dat hoort ook een beetje bij het land.
Hele nette camping. In hoogseizoen ruime keuze aan plaatsen. Sanitair is netjes maar soort roestige aanslag door het water hier. In sanitair gebouw een huiskamer en kookgelegenheid. Sauna. Wel de schoenen uit in het gebouw.
Helaas geen verse broodjes 's morgens op de camping. Grote supermarkten in Torsby, 20 km rijden.
In omgeving mountainbike routes, bij skigebied (5 min rijden vanaf de camping) zijn prachtige wandelroutes die goed aangegeven zijn. Onderweg informatie over flora en fauna op borden.
Brattfallet waterval ook mooi om heen te gaan.
Deze camping ligt aan een mooi rustig meer. Wij hadden een groot en luxe vakantiehuis voor 4 nachten op deze camping. We waren op rondreis door Zweden. We hadden prachtig uitzicht op het meer, vanaf onze veranda. Een groot huis met een grote sauna. Lekker kunnen zwemmen in het meer.
Hier kom je voor een sportieve en of rustige vakantie! Volop mountainebiken, wandelen, kanoën, elanden, reeen spotten. Leuke camping direct aan het water en prachtige huisjes. Zeker de luxe 6 persoonshuisjes zijn een aanrader. Eetgelegenheid op de camping zelf
Is er niet, wel in de buurt. Niet als hinderlijk ervaren.
In de winter kun je schaatsen, skien, langlaufen, sneeuwscootersafarie of hondensleetocht. De ultieme winterbeleving! Kortom een mooie plek voor zowel de zomer als de winter.
Tove en Ludovic hebben de voormalige Abbas Stugby och Camping begin dit jaar overgenomen.Ze zijn bezig hier wat moois neer te zetten. Goede, schone voorzieningen en veel mogelijkheden voor activiteiten. De huisjes (wij hadden een 6-persoons) zijn ruim en licht, en prachtig gelegen. Ze zijn onderdeel van een camping, die ligt in het dal aan het meer Övre Brocken. De stuga's staan op een helling erboven. Schitterend uitzicht. De camping verhuurt kano's, verder starten er MTB-routes en je kunt vissen en zwemmen in het meer. Ook prachtige wandelingen in de omgeving. Zeer prettige, gastvrije en betrokken campingeigenaren. Aanrader!
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.