Over Welgelegen (+ B&B)
Ontdek de charmante oase van Welgelegen (+ B&B), gelegen in het pittoreske Workum. Dit unieke verblijf biedt een scala aan faciliteiten om van te genieten, van een prachtige tuin tot een speelplaats en meer. Verken de omgeving op de fiets, ontspan in de gezellige bibliotheek of maak gebruik van de kosteloze Wi-Fi. Welgelegen is de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie.
De ligging
Welgelegen (+ B&B) bevindt zich in het sfeervolle Workum, een stadje dat bekend staat om zijn rijke geschiedenis en culturele erfgoed. De ideale locatie van het hotel biedt vakantiegangers de mogelijkheid om de omgeving gemakkelijk te verkennen, of het nu te voet is of per fiets, beschikbaar via de fietsverhuur van het hotel. Hoewel de afstand tot de dichtstbijzijnde stranden en het stadscentrum niet expliciet worden vermeld, nodigt de omgeving uit tot ontdekkingstochten langs pittoreske landschappen en lokale bezienswaardigheden. Voor vakantiegangers die met de auto komen, is er het gemak van kosteloos parkeren op het terrein.
Het hotel en de faciliteiten
Welgelegen (+ B&B) biedt een intieme en gezellige setting met slechts 2 kamers, waarbij elke gast persoonlijke aandacht kan verwachten. Naast comfortabele kamers met verwarming en gratis Wi-Fi, kunnen vakantiegangers genieten van een scala aan voorzieningen. Het hotel beschikt over een sfeervolle bibliotheek, een handige transferservice, en een wasservice voor optimaal gemak. Voor degenen die graag zelf de touwtjes in handen houden, is er een muntwasserette beschikbaar. Het terrein van het hotel omvat een prachtige tuin en een fraaie speelplaats, perfect voor een ontspannen middag. De fietsverhuur biedt de mogelijkheid om de charmante omgeving van Workum te verkennen. Veiligheid wordt gewaarborgd met de aanwezigheid van een rookmelder.
Eten en drinken
In Welgelegen (+ B&B) wordt de innerlijke mens niet vergeten. Met een keur aan gastronomische voorzieningen, waaronder een restaurant, een koffiehuis, en een gezellige bar, is er voor elk wat wils. Dagelijks wordt een heerlijk ontbijt geserveerd, en voor de middagmaaltijd zijn er culinaire hoogtepunten die de smaakpapillen doen jubelen. Voor vakantiegangers met specifieke dieetwensen biedt het hotel bijzondere maaltijden, zoals dieetgerechten, en zijn er speciale menu's beschikbaar om aan alle voorkeuren te voldoen.
Goed om te weten
Houd er rekening mee dat Welgelegen (+ B&B) mogelijk niet geschikt is voor personen met een mobiliteitsbeperking. Voor meer gedetailleerde informatie over de toegankelijkheid is het raadzaam direct contact op te nemen met het hotel. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Reviews
Vakantiegangers zijn vooral te spreken over de prachtige ligging van de camping en de nabijheid van schilderachtige stadjes zoals Hendeloopen en Workum, ideaal voor fietsliefhebbers. Het nieuwe sanitairgebouw krijgt veel lof voor zijn netheid en design, wat de kampeerervaring aanzienlijk verbetert. De mogelijkheid om van kamperen naar een B&B te verkassen bij slecht weer wordt ook gewaardeerd, evenals de vriendelijke ontvangst en de behulpzame houding van de eigenaren. Extra faciliteiten zoals een keuken en wasruimte dragen bij aan het gemak van de vakantiegangers. Kortom, deze camping wordt gezien als een gezellige plek voor alle leeftijden en een aanrader voor wie van het buitenleven wil genieten.
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Lange Leane 11, 8711 HK |
Wat zeggen bezoekers over
Welgelegen (+ B&B)
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review9 reviews
Prachtig gelegen camping. Alles dichtbij en goed bereikbaar. Geen last ervaren van nabijgelegen weg. Maar veel te druk/vol. Geen echte uitleg, zelf plek zoeken op een veld waar eigenlijk geen plek was, wel alternatief nadien aangeboden gekregen wat oké was. Geen persoonlijk contact, diegene die zichtbaar aan het werk waren geen goedemorgen of iets dergelijks. Jammer. Het zwembad was echt niet goed onderhouden en er werd nauwelijks gebruik van gemaakt. Nadien maag/darmbezwaren. Het gesloten systeem in het toiletgebouw maakte het heel benauwd en bedompt. Huren kano ging makkelijk maar geen duidelijke instructie of begeleiding of iets op papier. Waar het water in te gaan. Kwam goed en heerlijke gekanood maar met iets meer aandacht een veel leukere en fijne ervaring. Prachtige plek maar misschien niet in het hoogseizoen. .
Mooie uitvalsbasis om te fietsen door de verschillende (elfsteden) stadjes. Op goede afstand van het mooie marktplein van Workum. Het sanitair gebouw is echt mooi en ook netjes wanneer er schoongemaakt is, maar wij liepen er wel tegen aan dat voor de hoeveelheid gasten op de camping en de huisjes, het aantal wc's aan de lage kant is. Dat mensen het dan veelal vies achterlaten, kan de camping eigenaar natuurlijk weinig aan doen. Wat verder wat tegenviel is de drukke weg waar de camping aan ligt, daar hoor je dan ook dag en nacht de auto's en vrachtwagens voorbij komen. Dat was in ieder geval op het grote veld goed te horen. Wat ons nog opviel is een groot matras die in de struiken langs de campingplek gedumpt (?) was. Dat doet erg slordig/ vies aan. Een tip zou zijn om watertappunten op het veld te maken. Al met al prima voor enkele dagen, maar voor ons geen volgende keer.
Fijne kleinschalige camping. Prachtig nieuw sanitairgebouw! Vriendelijke ontvangst. Vlak bij Hendeloopen, Workum en het IJsselmeer.
De eerste 2 nachten kampeerden we in ons trekkerstentje. Toen het weer te slecht werd konden we verkassen naar de B&B. Goede en nette voorzieningen. Vriendelijke en behulpzame eigenaren. Een aanrader
gezellige camping voor alle leeftijden, prachtig sanitairgebouw en mogelijk gebruik van keuken en wasruimte.
een aanrader!
Heel sfeervol was dit verblijf in een voormalige boerderij. Heerlijke bedden, mooi uitzicht vanuit onze kamer (Sunset). Gezellig barretje waar we tot zonsondergang van de zon konden genieten. Lekkere pizza's! Eigenaresse spatte van de energie en deed haar werk met plezier. Wij hadden gedeeld sanitair maar was geen enkel probleem. Er waren nl 2 toiletten en 2 badkamers beschikbaar op maar weinig gasten.