Over Korana
Zoek zelf je plek uit op Camping Korana in Kroatië. De campingwinkel hier heeft een ruim assortiment. Ook is er een restaurant en snackbar. Pinnen kan beter buiten de camping. Er is hier geen zwembad want een verblijf hier is echt gericht op uitstapjes naar de Plitvice meren. Hierheen gaat een shuttlebus vanaf Korana.
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Catrnja, HR-47246 |
Wat zeggen bezoekers over
Korana
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review3 reviews
Fijne camping als uitvalsbasis, twee nachten gestaan Ivm bezoek Plitvice meren.
Het is een supergroot terrein, en je mag zelf een plek uitkiezen. Dat valt nog niet mee want wil je in het bos, of meer open, en weinig plekken zijn goed vlak, en waar is dan sanitair in de buurt enz. Oftewel maak het jezelf niet al te ingewikkeld (zoals wij wel deden). Sanitair is prima waar wij stonden maar ik weet niet of er veel verschil is per toiletgebouw. De zwemplek waar je naar toe kunt wandelen is nauwelijks de moeite waard en trekt veel hangjeugd met brommers en muziek.
Verder is er weinig te doen op de camping, je staat er lekker in de natuur en kunt vroeg bij de meren zijn om voor de massa uit, in relatieve rust, rond te wandelen. Ook kan je gratis je parktoegangskaarten verlengen voor een tweede dag.
We gebruikten de camping als uitvalsbasis voor een bezoek aan de Plitvice meren. Inchecken was snel gebeurd, je levert je paspoort in en dat krijg je weer terug bij vertrek. We mochten zelf een plek uitzoeken en dat was lastig want grotere vlakke plekken zijn er bijna niet. Verder is het even zoeken naar electriciteitspalen. Het sanitair is uitstekend en er is een supermarktje en restaurant. Er is voldoende schaduw en het is rustig. Je zit echt middenin de natuur. De omgeving is prachtig en we hebben overwogen om langer te blijven dan de geplande 2 nachten.
Teleurstellend verblijf. Op internet staat het als een camping aangegeven, maar het is een autocamp zonder enige sfeer. Je kan zelf een plek uitzoeken op glooiend terrein, maar bijna geen plek is vlak genoeg. Het had de dag ervoor geregend en daardoor was het een grote modder/klei bende en kon je helemaal nergens fatsoenlijk staan. De incheck ging mega snel en je kreeg je paspoort pas terug bij uitcheck. Sanitair was matig (te weinig voor het grote terrein en basis schoon). Wel goede locatie voor bezoek aan plitvitc.