Alpencamping Nenzing





Deze accommodatie heeft een score van 8.4
Over Alpencamping Nenzing
Kijk uit op het dal op Alpencamping Nenzing in het plaatsje Vorarlberg. Met het nette zwembad, restaurant, de wellness en vele activiteiten is het hier goed te doen. De ligging is centraal dus er is veel te doen in de omgeving zoals een fietstocht naar Bodensee, wandelen op de Nenzinger Himmel, met de auto naar Appenzell of naar Bürs (10 km).
Ook leuk voor jou
Waldcamping Feldkirch
CampingHochlitten
CampingBezau
CampingWalch's
Camping- Geen afbeelding beschikbaar
Salzmann
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
TV
Wasmachine
Sport & Entertainment
Zwembad
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Garfrenga 1, A-6710 |
Wat zeggen bezoekers over
Alpencamping Nenzing
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review284 reviews
Lang weekend met mijn partner op de camping gestaan met een buscamper, terwijl mijn moeder comfortabel in een Himmelchalet verbleef. We zijn erg hartelijk ontvangen met glaasje bubbels in de lounge. Vanaf de camping en vanuit het chalet is het uitzicht op het omringende bergpanorama fantastisch. De camping zelf is een plaatje qua inrichting en aankleding. We hebben heerlijk genoten van het campinglife, de heerlijke zwembaden en natuurlijk het voortreffelijke restaurant waar we ons ‘s avonds goed konden laten verwennen. Voor ons heel prettig om de combinatie te kunnen maken met camping en chalet. Het chalet was compleet en zeer sfeervol ingericht. Het ultieme vakantiegevoel!
Prijzen zijn totaal uit verhouding gerelateerd aan het gebodene: hele kleine staanplaatsen, plaatsgrens wordt altijd creatief gewijzigd door de eigenaar waardoor sommige mensen de auto naast tent/caravan kunnen plaatsen en sommigen niet om maar zoveel mogelijk kampeerders te plaatsen, de nabij gelegen dorpen zijn vergane glorie, totale sfeerloze omgeving, eerder armoedig. Geen sfeervolle huisjes zoals in het Zillertal bijvoorbeeld. De wegen van en naar de camping zijn te smal en slecht onderhouden. Het binnen- en buitenzwembad is veel te klein en overvol bij goed weer. De gerechten in het restaurant zijn beperkt en karig qua hoeveelheid. Bekende gerechten zoals zalmtartaar en steak tartaar worden met nare en zure bijsmaken vervaardigd. Er wordt een lokaal merk cola geschonken wat niet te drinken is. Het personeel is gedrild en daardoor niet spontaan en onvriendelijk. De kosten die achteraf in rekening worden gebracht zijn schrikbarend.
Op het internet sprong deze camping eruit als optie voor onze 2e camping deze zomer. De website straalde een en al luxe en comfort uit. Normaal niet de ambiance waar we voor kiezen, maar wel leuk voor 1 keer.
Eenmaal aangekomen bleken de Panorama plaatsen toch niet zo groot als “beloofd” ( er zou ruimte zijn voor caravan, voortent, bijzet tent en auto). Het panorama was ook iets minder mooi doordat de caravans voor ons toch prominent zichtbaar waren. Het sanitair was enerzijds oud en gedateerd, maar in een tweede gebouw mooi en netjes. Helaas was dat eigenlijk bedoeld voor de verhuur, maar toch vrij te gebruiken zolang de deur los was. Het restaurant en het zwembad zijn wel erg mooi en goed voor elkaar, net als de receptie en het winkeltje.
De rit ernaartoe kan een uitdaging zijn voor de ongeoefende berg-rijder. Steil en smal! Volg daarom de route zoals door de camping gegeven!!
Prima en mooie camping maar wel enorm overrated: wij betaalden voor drie personen bijna 80 euro per nacht!Oké, mooie receptie en dito zwembad, al is het zwembad niet groot. De wellness-sfeer is zichtbaar maar als je er gebruik van wilt maken, moet je bijbetalen (hoeveel??). Ik heb er tijdens mijn kampeervakantie in ieder geval geen behoefte aan. Wij hebben er twee nachten gestaan en daarom niet in het restaurant gegeten, dus daar hebben wij geen ervaring mee.Het sanitair is mooi en schoon, bij de douche kun je de temperatuur zelf regelen alsook de kracht van het water.Op onze plek was geen ruimte voor én de caravan én de voortent én de auto, al zag ik ook plekken waar dit wel kon.Bij het winkeltje is vers brood verkrijgbaar.Verder weinig te beleven.Al met al een prima camping maar waarom zo duur?!? Als de prijs halveert zouden we wel terug willen komen en langer willen blijven, want het is een goede uitvalsbasis voor wandelingen.
Mooie camping, plaatsen zijn wel krap voor grotere caravans. Restaurant geen aanrader super mooie omgeving, toegangsweg naar de camping wel smal. Mooi zwembad maar niet berekend op veel mensen, erg druk. Personeel niet allemaal vriendelijk beetje stug en niet flexibel. Omgeving is prachtig.
De camping is echt prima. Goede relaxte sfeer, mooi sanitair, prima zwembad.
Zwembad is wel wat klein met de hitte die wij hadden.
Winkel is prima voor broodjes, maar verder is er weinig.
Speeltuin verouderd.
Camping ligt prachtig, maar niet heel veel te doen in de omgeving.
Aanrader: Golm-berg/lift.
Wij zijn met onze kinderen: 15, 13, 5 geweest. Erg leuk!
Leuke coaster!!
Route naar beneden met glijbanen.
Ook nog klimpark. Hebben wij niet gedaan, maar was ook leuk.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.