3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR

Villa Ali Özalp

7.8GoedScore uit
17
  • 8.6
    Ligging
  • 8
    Service
  • 7.9
    Prijs/kwaliteit
  • 7.1
    Kamers
  • 7.1
    Zwembad
  • 7.5
    Eten

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • Airconditioning

  • Liften

  • WiFi

  • Cafe

  • Restaurant

  • Internet

Kamerfaciliteiten
  • Minibar

  • Kluis

Sport & Entertainment
  • Zwembad

Overige informatie

De accommodatie
  • Totaal aantal kamers: 75

Contactgegevens

Adresgegevens

Maras Mah. Ozalp Sok. 1, TR-48840

Wat zeggen bezoekers over

Villa Ali Özalp

7.8GoedScore uit 293 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 8.6
    Ligging
  • 8
    Service
  • 7.9
    Prijs/kwaliteit
  • 7.1
    Kamers
  • 7.1
    Zwembad
  • 7.5
    Eten

293 reviews

5
Niet geweldig
Door H & C op 15-08-2016
Gereisd met partner

Wat heel goed is aan Ali Ozalp is de ligging, het is heerlijk dicht bij het leuke centrum van Dalyan.
Wat ik niet goed vond, het is een erge ongezellige accommodatie. Als je een 2 kamerappartement hebt verblijf je op de bovenste verdieping, dat was bekend en geeft niet maar wat wel erg is, is dat als je langer bent dan 1.75 je niet rechtop kunt staan. Bij ons is er met een verblijf van 8 dagen maar 1 x schoongemaakt en maar 1 x de handdoeken verwisseld. Gelukkig hadden we zelf e.e.a. bij ons.

8
Weer een Supervakantie in Dalyan!
Door Wendy van der Wolf op 02-05-2016
Gereisd met jonge kinderen

Wi zijn nu voor de 3e keer in Dalyan geweest. De appartementen in Villa Ozalp zijn basic, maar prima. Het complex zelf is wat verouderd maar we konden wel duidelijk verbeteringen zien ten opzichte van het jaar ervoor. Het eten is heerlijk. Mocht er wat zijn of ontbreken, staan Musa en Valerie meteen voor je klaar. Jammer van de kattenplaag dit jaar..snachts jankende katten onder je raam, maar verder echt weer een heerlijke vakantie gehad en wij verheugen ons nu al weer op volgend jaar, we gaan zeker terug!

5
Rustig genieten
Door Sonja op 21-12-2015
Gereisd met jonge kinderen

Apartotel Villa Özalp is geschikt voor mensen die geen hoge eisen stellen aan hun accommodatie. De voorzieningen zijn minimaal. Het beloofde extra bed was een matras op de grond. Wel lekker dichtbij een supermarkt, het dorpje en de busverbinding naar het strand in een heel leuk dorpje. Het zwembad werd helaas in oktober niet meer bijgehouden en was dus een vieze boel van groen water vol bladeren en andere troep.

2
zootje
Door sander op 01-09-2015
Gereisd met partner

Wij kwamen aan in ons appartement. Eerst dachten wij: is dit een grapje? Er zat heel veel ruimte bovenin tussen het kozijn en de deur. Je kon hier gewoon je hand doordoen. Hierdoor kregen we in het appartement dus ook alles mee van wat er op de gang gebeurde. De kasten waar de gordijnen aan hangen zaten zowat los aan de muur. Net als de keukenkastjes. Er kwam af en toe een enorme stank uit de wc pot. De deur naar de badkamer kon niet dicht en er zat ook geen deksel op de wc, dus je moest maar net de stank leven. Wij waren er 2 weken. In die 2 weken is ons bed een paar keer verschoond,maar we kregen steeds smerige lakens. Zelfs 1 keer lakens gekregen met bloedvlekken! Ik zal dit nooit aan iemand aanraden. Het personeel is dan wel vriendelijk, maar het is echt een zooitje!

9
Relaxed, ongedwongen!
Door Guido op 16-08-2015
Gereisd met oudere kinderen

We hadden een ruim appartement, eenvoudige inrichting en geen super-de-luxe toestanden en dat is juist de charme! Faruk en personeel zijn relaxed, vriendelijk en hulpvaardig. We gaan volgend jaar weer met veel plezier terug! ? Alleen dat handdoekje leggen bij zwembaden is zeer vervelend en egocentrisch, why!!

9
Klein, gezellig, schoon, voor herhaling vatbaar
Door JosetteFermont op 05-08-2015
Gereisd met oudere kinderen

Wij zaten in Ozalp Apart C, vlakbij villa Ozalp. Een kleinschalig complex met 16 appartementen. De appartementen zijn wat gedateerd maar wel schoon en ruim. We zaten er met nog veel nederlandse families met kinderen in dezelfde leeftijd als die van ons (13, 15 en 16).
Er heerste een vrijblijvende gezelligheid rond het zwembad. Als je wilde kon je met iemand een gesprekje aanknopen, als je niet wilde hoefde dat niet.
De eigenaar kan je meenemen op leuke uitstapjes in de omgeving met zijn eigen boot.
Het verblijf is ons zeer goed bevallen, we gaan zeker nog een keer terug.

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.