Bed and Breakfast Tamiami Guest House in Miami Verenigde Staten van Amerika beoordelingen 8.0 | Zoover

Beoordelingen Bed and Breakfast Tamiami Guest House

Waardering
8,0
Ligging
8,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Kamers
8,0
Kindvriendelijk
8,0
Het weer

32  °C

2 juni 2012

Er is nog geen foto beschikbaar Voeg foto's toe
8,0
1 beoordeling

Beoordelingen Bed and Breakfast Tamiami Guest House

221 NW 67 CT, 33126, Miami
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Tamiami Guest House? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Tamiami Guest House in Miami, geschreven door andere reizigers.
Bed and Breakfast Tamiami Guest House scoort een 8,0 uit 10, op basis van 1 beoordelingen
Wil je weten wat je kunt verwachten op je vakantie in Bed and Breakfast Tamiami Guest House? Bekijk hier dan de beoordelingen van Bed and Breakfast Tamiami Guest House in Miami, geschreven door andere reizigers. Daarnaast kun je op Zoover 6 vakantiefoto's van Bed and Breakfast Tamiami Guest House vinden. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Verenigde Staten van Amerika. Bekijk alle overnachtingsmogelijkheden in Florida. Vergelijk Bed and Breakfast Tamiami Guest House met andere accommodaties in Miami.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

1 beoordeling van Tamiami Guest House

8,0
1 beoordeling
Waardering
8,0
Ligging
8,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Kamers
8,0
Kindvriendelijk
8,0
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, Mrt. 2011
"Rustig, netjes en schoon, betaalbaar"
Johan
Waardering
8,0
Ligging
8,0
Service
9,0
Prijs / kwaliteit
10,0
Kamers
8,0
Kindvriendelijk
8,0
8-4-2011 Hotels vonden wij prijzig met lang niet altijd goede recensies. De recensies van deze B&B waren goed en dat is terecht. Wij verbleven er voor $75 per nacht. Leuk appartement met zwembad. Als breakfast kreeg je een brood, jam, boter, eieren. Flesjes water liggen klaar in de koelkast. Zelf koffie en thee zetten en dan ontbijten op het terras bij het zwembad tussen de vogelgeluiden. Supermarkt is vlakbij dus kaas, vleeswaren en drinken kun je voor weinig geld in je eigen koelkast bewaren. Van de eigenaren merk je vrijwel niets. Als je ze nodig hebt dan staan zij voor je klaar. Het appartement heeft een eigen ingang en eigen parkeerplaats op het terrein. Zie fotoos. South Beach ligt op maximaal 10-15 autominuten. De B&B ligt in een rustige woonwijk. Voor een volgende zouden wij hier zeker weer heegaan.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?

Bent u de eigenaar?

Zoover biedt accommodatie eigenaren diverse mogelijkheden en opties.Klik hier voor meer informatie