Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Club Serena

ROMAN, 25-8-2015
  • Eten9
  • Kindvriendelijk8
  • Zwembad9

Hotel Club Serena Beach jak dla mnie, jest świetnym miejscem wypoczynku dla małżeństw z dziećmi.Dla samotnych par jak moim przypadku ,też się sprawdza.Dwa baseny-płytszy do animacji,głębszy dla rozrywki młodzieży i starszych.Blisko morza ,z baru można wyskoczyć albo do morza,albo do basenu ,taka sama krótka droga.Hotel jak na trzy gwiazdki to super.Piękna zieleń, obsługa nie jest nachalna na dolara.A jak już dałem, to moja kobieta musiała dać drugiego żeby mnie tak nie rozpieszczali.Jedzonko dobre,tylko jak dla mnie, muzyka przy śniadaniu jest trochę depresyjna-smucą na skrzypcach ;).zamiast budzić na wesoło.Dużo ruskich ,jak wszędzie,ale da się przeżyć. Za te pieniądze to hotel jest naprawdę warty odwiedzin,jak w ogrodzie botanicznym ;)
Gereisd met partner in augustus 2015

SUPER

ola, 13-12-2013
  • Eten10
  • Kindvriendelijk6
  • Zwembad8

Moje pierwsze wakacje z mężem i znajomymi było SUPER. jedzenie super, różnorodne, dla takich co na diecie i nie ;-))). Byliśmy październiku i dyskoteka 2 razy była, animatorka słaba Rosjanka ale bardzo ładna laska hehe i urodą nadrobiła resztę ;-))). Blisko plaża!!!! Pokoje czyste jak na pokój ekon. suszarka TV po polsku 3 kanały. Obsługa miła i zawsze uśmiechnieta!!! POLECAM!!!
Gereisd met vrienden in september 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Club Serena in Side / Titreyengol / Colakli / Sorgun / Kumkoy, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Club Serena zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Club Serena scoort een 9.38 uit 10 op basis van 2 reviews.