Dalyan Mud Bath Marmaris Turkije. Informatie & Beoordelingen Dalyan Mud Bath ~ Zoover

Beoordelingen Dalyan Mud Bath

Het weer

28  °C

2 juni 2012

Dalyan Mud Bath
7,8
28 beoordelingen

Beoordelingen Dalyan Mud Bath

Marmaris
Wil je weten wat anderen vonden van Dalyan Mud Bath in Marmaris? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Dalyan Mud Bath.
Wil je weten wat anderen vonden van Dalyan Mud Bath in Marmaris? Op deze pagina lees je beoordelingen van Dalyan Mud Bath. Je kunt 8 vakantiefoto's van Dalyan Mud Bath bekijken. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Turkije. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Egeïsche Zee. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Dalyan Mud Bath in Marmaris.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

24 beoordelingen over Dalyan Mud Bath

7,8
28 beoordelingen
Waardering
7,7
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, Mei 2012
"Dalyan boottocht"
Veronique Theunisse...
Waardering
3,0
31-5-2012 Deze viel erg tegen, totaal waren we 14 uur van huis waarvan 12 uur op de boot. We hadden 30 minuten pauze op het schilpadden eiland waarvan we 20 minuten in de rij van de WC moesten staan. En het modderbad had je precies tijd om je vies te maken, en douche was eigenlijk al geen tijd meer voor. En dan nog gesproken over hoe zeeziek je kunt worden met de terugreis, de zee word later in de middag heel ruw waardoor grote deels ziek was.

met partner, Mei 2012
"10 jr jonger ;-) met een echt modderbadje"
caro02
Waardering
8,0
23-5-2012 Leuk een boottocht naar Daylan en tussenstop bij de modderbaden en zwavelbad erg leuk, alleen het stinkt wel ;-)

met jonge kinderen, Mei 2012
"Doen!"
misspoppe
Waardering
9,0
17-5-2012 Super ervaring om gedaan te hebben. Daarna in het zwavelbad. Stinkt uren in de wind, maar wel goed voor je huid.

met partner, Mei 2012
"Modderbad"
eline
Waardering
8,0
16-5-2012 erg leuk, in mei nog rustig dus genoeg ruimte om te staan /lopen, dit zal denk ik in het hoog seizoen anders zijn.

met partner, Mei 2012
"Zeer leuk."
micheljean
Waardering
9,0
21-5-2012 Een beleving op zich. wel een lange dag.

met jonge kinderen, Mei 2012
"Schijnt goed voor je huid te zijn"
arendse
Waardering
7,0
12-5-2012 was een onderdeel van een dagtrip.modderbad was op zich leuk, zwavelbad stinkt naar rotte eieren. plaatsje daylan erg leuk,knus met leuke winkeltjes.

met vrienden, Mei 2012
"Heerlijk"
robert
Waardering
8,0
10-5-2012 eerst erg grappig maar uiteindelijk een heerlijk resultaat

met oudere kinderen, Apr. 2012
"Modderbad, leuke ervaring"
Jacqueline Plat
Waardering
8,0
7-5-2012 leuke ervaring met een heerlijk zacht huidje als resultaat.

met partner, Apr. 2012
"Grappig Modder Bad"
Corrie en Leendert
Waardering
7,0
9-5-2012 Je ziet er uit als de hulk en je ruikt naar zwafel

met partner, Apr. 2012
"Heerlijk"
ssyvisser
Waardering
9,0
3-5-2012 Lekker ontspannen. super leuk.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Welk land heeft de beste keuken?