Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Altin Orfe ***

Hotel Altin Orfe
Altin Orfe

Onvoldoende

1 review over Hotel Altin Orfe

Tragedia-nigdy więcej

Ewa, 6-9-2010

Hotel z zewnątrz wygląda bardzo dobrze. Pokoje też ok. Łazienki okropne, brzydkie, stare. Hotel nie ma własnej kuchni. Jedzenie w formie cateringu. Nie dość ze jedzenia często brakowało, to na dodatek ciągle to samo-makaron,ryż,warzywa i "mielone mięso" przypominająca karmę z puszki dla kota. Szef hotelu ciągle narzeka na turystów-za dużo jedzą i piją. Basen mały,woda w nim miała kwaśny smak. Kelnerzy mili. Sprzątaczki nie wymieniają ręczników,nawet jeśli zostawiliśmy im napiwek. Dopiero po naszej interwencji dostaliśmy "czyste,czyt.brudne"ręczniki.W naszej łazience nie było suszarki-jak podano w ofercie.Należy też wspomnieć o rzozrabianiu z wodą wszystkich dostępnych w barze alkoholi. Na naszych oczach barman dolewał wody do czerwonego wina. Ogólnie hotel nie zasługuje na 3 gwiazdki.NIE POLECAM!
Gereisd met vrienden in augustus 2010

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Altin Orfe in Marmaris, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Altin Orfe zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Altin Orfe scoort een 1 uit 10 op basis van 1 reviews.