Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Bolson

Bolson

Onvoldoende

1 review over Hotel Bolson

Nikdy více!!!!!!!!!

Lucie Boturová, 22-2-2013

Nedostávaly jsme jídlo, ale jen neuvěřitelné šlichty! na snídáni bylo přiděleno pro 6 osob jedno balení tvrdého salámu a jedno balení šunky, občas i sýr! Klasika káva a čaj. Dokonce se stávalo že byli k snídani jen párky, šíleně mastné, nikdo se vás neptal zda takto snídáte, žádný výběr, hnus!!! Fuj!!! Místo večeří byla od nějakých brigádníků uvařená šlichta, chybělo jen korýtko ve kterém by to mohli podávat. Tak jsme vždy jídlo museli vynechat a jít do samoobsluhy co byla poblíž aby jsme si večeři pořídily za další peníze! Nikdy jsem nic takového nezažila a to jezdím pravidelně na hory dvakrát ročně. Jen pokoje odpovídaly. Byli jsme ubytováni v hotelu Bolson v roce 2010 v létě. Naprostý nepoměr ceny vůči kvalitě!!!!
Gereisd met partner in januari 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Bolson in Desna, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Bolson zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Bolson scoort een 1 uit 10 op basis van 1 reviews.