Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha) Bangkok Thailand. Informatie & Beoordelingen Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha) ~ Zoover

Beoordelingen Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha)

Het weer

35  °C

2 juni 2012

Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha)
8,6
13 beoordelingen

Beoordelingen Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha)

Maharat Rd, Bangkok
Wil je weten wat anderen vonden van Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha) in Bangkok? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha).
Wil je weten wat anderen vonden van Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha) in Bangkok? Op deze pagina lees je beoordelingen van Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha). Je kunt 84 vakantiefoto's van Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha) bekijken. Daarnaast kun je 3 video's van Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha) zien op Zoover. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Thailand. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Thailand. Bekijk alle accommodaties in de buurt van Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha) in Bangkok.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

12 beoordelingen over Wat Pho (Temple of the Reclining Buddha)

8,6
13 beoordelingen
Waardering
8,7
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met partner, Jan. 2012
"Zeker de moeite waard"
amber
Waardering
8,0
28-1-2012 wel veel van het zelfde maar dit mag je zeker niet gemist hebben

met oudere kinderen, Nov. 2011
"Mooie"
patrick
Waardering
10,0
9-11-2011 niet voor niets een van één van de meest bezochte plekken van bangkok

met partner, Okt. 2011
"Mooi"
silvia
Waardering
9,0
3-5-2012 Erg mooie tempel met grote liggende buddha.

met partner, Mei 2011
"Schitterende liggende Boeddha"
Ron
Waardering
9,0
17-7-2011 De tempel Wat Po huisvest de liggende Boeddha.
De liggende Boeddha is 46 meter lang en 15 meter breed. De voeten van het Boeddhabeeld beslaan maar liefst drie bij vijf meter en zijn ingelegd met parelmoer.
Als je naast het beeld staat voel je je echt klein. Ook bevat het tempel complex een groot aantal andere Boeddha's (circa 1000).

met een groep, Mrt. 2011
"Oudste tempel"
Marc en Marleen
Waardering
8,0
5-4-2011 Grootste en oudste tempel van Bangkok, met grote liggende Boeddha in bladgoud. Voetzolen en achterkant van het hoofd is met stenen bewerkt.

met een groep, Mrt. 2010
"Indrukwekkend"
Marian Langereis
Waardering
8,0
7-4-2010 De hele reis was zeer afwisselend en indrukwekkend. We hebben veel gezien en beleefd. Goede begeleiding van Peter en Sham.
Heerlijk gegeten. goede Buschauffeur en verzorging.

met vrienden, Feb. 2010
"Indrukwekkende tempel"
26-3-2010 De Wat Pho is de grootste wat in Bangkok (80.000 vierkante meter) en hier is ook de grootste liggende Boeddha. Enorm indrukwekkend om te zien. Ook het overige gedeelte van de tempel is absoluut de moeite waard. Een must-do in Bangkok.

met partner, Feb. 2010
"Mooi Groot en Indrukwekkend"
slegtenhorstvan
Waardering
9,0
24-10-2010 Deze Tempel vlak naast het royal paleis gelegen is groot van oppervlakte en vol met bezienswaardigheden.
Om alles goed in je te kunnen opnemen ben je zeker een dag kwijt.
Alle tempels en omgeving zijn voorzien van pracht en praal en mozaiekwerk.
Tijdens een rondreis op de vrije middag deze tempel met mijn vrouw bezocht maar ik denk dat we niet alles hebben gezien.

met partner, Jan. 2009
"Prachtigggg"
anenroy
Waardering
9,0
21-5-2010 Indrukwekkend, overweldigend! Dit was de eerste tempel die we in Bangkok bezochten en deze indruk vergeten wij nooit meer. De liggende boeddha is adembenemend mooi. Geweldig om de Thai te zien offeren en bidden. Wat een cultuur hier....!!!

met een groep, Okt. 2005
"Grootste liggende boeddha"
RolandenLinda
Waardering
9,0
13-2-2012 Hier ligt de grootste boeddha van de wereld. 46 meter lang, en van goud. Één van de belangrijkste tempels van Thailand. Een bezoek meer dan waard.


Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Beste accommodaties in Bangkok

Poll

Welk land heeft de beste keuken?