Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Villa Chantal

NIE POLECAM!!!!

RENATA, 14-7-2012
  • Inrichting1
  • Hoeveelheid ruimte1

Właśnie wróciłam z Willi Chantal, gdzie przebywaliśmy z dużą grupą dzieci i młodzieży na obozie i jestem bardzo zdegustowana, niezadowolona i rozczarowana. Wszystko zapowiadało się wzorowo dopóki właściciele nie otrzymali pieniędzy na konto. W czasie naszego pobytu czuliśmy się jak intruzy. Panuje tam nieżyczliwa atmosfera, a właściciele myślą,że posiadają monopol na wiedzę. Brak możliwości przeprowadzenia zdrowego dialogu powoduje,że atmosfera jest ciężka. Wśród 100 osób, które odpoczywały w willi nie było nawet jednej osoby, która polubiłaby właścicieli, dzieci bały się ich jak ognia. Mam wrażenie,że osoby zarządzające obiektem nie lubią dzieci i ludzi w ogóle. Dodatkowo: pokoje niesprzątane, brak wentylacji w łazienkach, wyżywienie monotonne, często rozgotowane. Dużo by jeszcze pisać, ale reasumując: ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WILLI NIKOMU, A W SZCZEGÓLNOŚCI ORGANIZATOROM WYPOCZYNKU DLA DZIECI.
Gereisd met vrienden in juli 2012

Overweeg je om een verblijf te boeken in Villa Chantal in Begur, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Villa Chantal zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Villa Chantal scoort een 1 uit 10 op basis van 1 reviews.