Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Rysy ***

Ján, 9-7-2017
  • Eten10
  • Kindvriendelijk10
  • Hygiëne10

Hotel je síce starší ale pomali sa nanom pracuje izby ciste kupelna deto.

V hoteli je možné využit vyrivku savnu masáže . Jedlo je chutné také domácke. Hotel sa pomaličky dáva do poriadku co je velké plus lebo taká snaha sa v dnesnej dobe cení. Celkovo hotelu nema co vytknut. Zakoncenie cena kvalita je vyvážená zlé recenzie veľmi neodpovedajú skutočnosti pretoze ak človek chce vyšší standart a obsluhu v rukavičkách takych hotelov je Na Štrbskom plese a v Lomnici neurekom.

Gereisd met partner in april 2017

Katastrofa, nutná rekonstrukce a vyhodit kuchaře

Landwolf, 18-8-2016
  • Eten1
  • Kindvriendelijk1

Nejlepší je umístění, všude kousek. Tím to ale končí.

Katastrofální - jídlo, vidět to a ochutnat Polraich, to by byly hlášky. Nikde jsem nejedl nic horšího a to jsem zažil školní jídelnu, vojnu, nemocnici. Kuchař nosí rondon s výšivkou "Grandhotel Praha", ale asi tam dlouho nevařil nebo hotel krachl :-D. Jídlo bez chuti, vůně, vzhledu, omáčky nezahuštěné, zelí dtto polité nějakou UHO omáčkou.

Pokoje - je vidět, že se jedná o starý hotel, který nutně potřebuje rekonstrukci. společné prostory, koberce, koupelny !!! Baterie jdou těžko ovládat, plíseň na závěsech, zarezlé obkladačky, skoro neodtékající odpady, zápach v koupelně z odpadů i když necháte běžet celý den ventilátor, vysavač se na pokoji asi moc nepoužívá, za skříňkami a pod postelí silná vrstva prachu. O dekách a povlečení škoda mluvit, ty jsou asi taky ještě původní :-(.

Wellnes - sice máte zadarmo saunu a vířivku, ale prostory katastrofa, sauna OK nedá se nic vytknout, ale dostanete prostěradlo, které je rozedrané, samá díra.

Co se týká vířivky, nevím co do toho lijí, ale po zapnutí se vytvořila obrovská vrstva pěny, smrad jako kdyby tam nalili 5 l SAVA, ani jsme tam pro jistotu nevlezli.

Shrnutí: vyhozené peníze i když to bylo přes slevový portál. Raději si připlaťte a jeďte jinam.

Gereisd met partner in augustus 2016

Naprostá katastrofa

Markéta, 13-6-2016
  • Kindvriendelijk2

Hotel absolutně neodpovídá 3 hvězdičkám, nejhorší ubytování v jakém jsme byli. Na pokoji prach, místo prostěradel na přistýlkách hnusné kousavé deky, kdoví kdy viděly naposledy prádelnu, 100 let staré peřiny, TV na pokoji velikosti tabletu, v koupelně plíseň, plesnivý závěs u sprchy.... Jídlo se nedalo ani nazvat jídlem, v ceně jsme měli polopenzi, večeře nepoživatelné, druhý den jsme jídlo vynechali a šli se najíst jinam. Hotel mohl být útulný možná před 30 lety.... Je vidět, že provozovatel šetří kde může, vše je zpoplatněno ( stolní tenis, kulečník..). Wellness se snad ani nedá nazvat wellness, dětské hřiště bylo zavřeno, protože je v takovém stavu, že hrozí úraz. Webové stránky hotelu jsou nadhodnocené a vůbec neodpovídají realitě, jídelní lístek, který je na webovkách neexistuje. Provozovatel klame zákazníky. Do tohoto hotelu už nikdy!!!!
Gereisd met oudere kinderen in juni 2016

Internetová, novoněná špí..

Tomas, 30-5-2016
  • Kindvriendelijk2

Prezentace na internetu neodpovídá skutečnosti. Pokoje špinavé i po úklidu, plíseň v koupelně. Stravování, lepší je podle mne v Domově pro seniory nebo v nemocnici. Jídelní lístek, který je na stránkách neexistuje. S dotazem co si mohu objednat mimo " bufetovou večeři " je nic, protože mají jednoho kuchaře. Dle mého názoru, by se měl majitel zajímat o názory návštěvníků, protože jinak skončí na důchodcovských zájezdech a nebo vůbec. Byla by to škoda, protože poloha hotelu je velmi dobrých výchozím bodem. Krásný výhled z pokojů, doprava zubačkou (stanice cca 5 min. chůzí).
Gereisd met vrienden in mei 2016

Pohodový pobyt

yvona, 30-5-2016
  • Eten8
  • Kindvriendelijk8

V hotelu jsme byly s kamarádkami ubytované na konci května 2016. Místo bylo velmi dobře zvoleno - dostupnost k zubačce, umístění mezi Štrbou a Štrbským plesem, navazující přípoje na další výjezdy do Tatranské Lomnice a dále. Bohatá snídaně, výběr jídla na večeři. Skvělý a milý personál, nepoznala jsem milejší recepční než v tomto hotelu:-). Ubytování čisté, milá rodinná atmosféra. Velká jídelna, možnost společenských místností. Ráda se sem budu vracet a doporučím dále.
Gereisd met vrienden in mei 2016

3 hvězdičky jsou moc!!!

Ondřej, 4-1-2015
  • Eten3

Čekal jsem víc. Jako nenáročný hodnotím jednoduše, jak jsem již uvedl v názvu, 3 hvězdy jsou moc, některé 2 hvězdové hotely by mohly s klidem konkurovat. Personál nevím kde vyhrabali, naprostí amatéři, ti lidi se báli vzít talíř do ruky, výběr jídla slabý. Nebýt skvělé výchozí polohy pro turistiku, nově zrekonstruovaných pokojů a vyhraného pobytu do Tater v silvestrovské tombole, tak bych se tlouk do hlavy, zaco že jsme vyplajzli cca 9000,- Kč (2 osoby, 3 noci, poloponze, silvestr).
Gereisd met partner in januari 2015

Spokojenost

Karolina, 3-1-2015
  • Eten7

Maximální spokojenost, jak s ubytováním tak s obsluhou během jídla, a v baru. Velmi kultivované vystupování pana recepčního.Měli jsem Silvestrovský pobyt a je to především o tom jak se umí jedinec sám zabavit. Celkový dojem byl maximálně pozitivní a určitě doporučuji.
Gereisd met vrienden in januari 2015

Výborná výchozí turistická základna

kaspi, 24-8-2014
  • Eten7
  • Kindvriendelijk8

Hotel má výborné umístění cca 3 min od stanice zubačky pod Štrb.plesem. Tedy kvalitní dostupnost jak autem (dálnice 7min), tak vlakem. Parkování velké hned u vchodu. Minimum schodů (bezproblému kočárek či senior).Personál hotelu i restaurace ochotný rychlý.

Interiér částečně po rekonstrukci, ale i původní prostory (restaurace, koupelny) byly čisté, denně úklid. Prostorné pokoje, dostatek skříní. Peřiny starší, ale čistě povlečené. Balkon velký. SK/CZ TV.

Polopenze:. Snídaně bufet - vždy jsem si vybrali, doplňovali - být vášnivější turista, asi by vadil začátek snídaní až od 7:30. Večeře výběr ze 3 hlavních jídel předem - chutnalo, rychlá i při hodně hostech, porce průměr(dětská spíše větší), polévka servírována v mísách - kvalita průměrná. Domácí výborný desert - buchta. Ostatní ceny a výběr v restauraci obvyklé.

V ceně jsme měli i denně saunu - rezervace (finský, ale ochlazení jen sprcha), dále jsme využili vířivku - pro cca 4os.

Naše hodnoceni **+. Pro běžné turisty doporučujeme.

Gereisd met jonge kinderen in augustus 2014

Nechtěl bych se tam již nikdy vracet.

Stanislav, 26-7-2014
  • Eten2

Hotel Rysy je stará postkomunistická ubytovna se starými zatuchlími peřinami na pokoji a službami na nulové úrovni.,Co se týče obsluhy v restauraci, tak takoví lidé by neměli v našem cestovním ruchu vůbec pracovat.Večeře byla prezentován jako výběr ze tří jídel a přitom jenom jedno bylo poživatelné,na snídani se taky nemusíte obzvláště těšit.Jestli můžu poradit,tak se tam moc nežeňte
Gereisd met partner in juli 2014

Dostatečné ubytování, ale jen za akční cenu

Stanislav, 10-6-2014
  • Eten6
  • Kindvriendelijk6

Pobyt v hotelu Rysy jsme měli objednaný a zaplacený prostřednictvím ITS Billa travel a rozhodující byla cena a umístění hotelu, které nám vyhovovalo. Tento hotel deklaruje tři hvězdičky, ale řekl bych, že je má jen tak, tak.

Pokoj s balkonem a výhledem na parkoviště a panelové sídliště, kde jsme bydleli, byl čistý, nábytek neopotřebovaný a pěkný. Sociální zařízení bylo standardní, snad jen igelitový závěs ve sprchovém koutě, čpící poněkud plísní, kazil dojem a do tohoto typu ubytování si, myslím, nepatří. Úložných prostorů byl dostatek. Co se týče vybavení a služeb hotelu, tak to nemohu objektivně hodnotit – kromě stravování jsme žádnou službu nevyužili. Měli jsme polopenzi, s tím, že snídaně měly být formou bufetu. Ten proběhl v plné míře jen první, nedělní, ráno. V pondělí byla snídaně ze speciální místnosti bez upozornění přesunuta do restaurace, kde jsme u jiných hostů zjišťovali, jak to vlastně probíhá. Od tohoto dne už se teplá snídaně jen objednávala, studená byla donesena

Gereisd met jonge kinderen in juni 2014

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Rysy in Tatranska Strba, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Rysy zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Rysy scoort een 6.52 uit 10 op basis van 30 reviews.