Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Krivan **

2 reviews over Hotel Krivan

NIkdy více

Glady, 20-10-2011
  • Eten1

Měli jsme zde pobyt all inclusive. Na snídani jsme chodili po osmé hodině a

většinou na nás zbyly nechutné a oschlé kolečka jitrnic. Z večeří to bylo to samé, pokud jsme se nechtěli rvát o místo a jídlo, hned po otevření jídelny ( a to jsme vskutku nechtěli), zbyly na nás neutěšené zbytky. Po dotazu u obsluhy, zda dodají jídlo na švédské stoly, nám bylo řečeno : že už nič jiné nie. Na oběd jsme měli obědový balíček, který obsahoval 2 krajíčky chleba, z nichž by magrarínem namazán jeden a to ještě jen středem a k tomu 1 plátek šunky, který pochopitelně ten chleba ani nezakryl. Navíc v hotelu ve společných prostorách i na pokoji je neuklizeno, prach....atd. Takže, kdyby nebyly Tatry tak krásné, odjeli bychom po prvmím dnu.

Gereisd met partner in januari 2011

Pro takové normální nenáročné návštěvníky

kamS, 7-10-2011
  • Eten5
  • Kindvriendelijk10

Hotel Krivaň - z venku - fajn - uvnitř skanzen - vzpomínka na socialismus - takřka v původním stavu. Ale při nákupu pobytu na slevový voucher - 4 noci s plnou penzí za dva tis. - to jde!!!!!
Gereisd met vrienden in januari 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Krivan in Pribylina, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Krivan zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Krivan scoort een 4 uit 10 op basis van 2 reviews.