Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Grand Boutique Hotel Sergijo ****

57 reviews over Hotel Grand Boutique Hotel Sergijo

100% spokojenost.

Jarmila, 9-8-2017
  • Hygiëne10

Pěkný, udržovaný hotel, nádherný interier. Jídla hodně a velmi chutné, obsluha originální - velmi ochotná.

Dojem kazí pouze to, že okolí, které k hotelu nepatří je opravdu ošklivé.

Gereisd met partner in mei 2017

Výročí 25 let manželství

Martin a Lenka, 25-3-2017
  • Kindvriendelijk1
  • Zwembad1

Od začátku, hned po příjezdu se nás ujala milá recepční a vše vysvětlila. Ubytování je čisté , skvělá postel - to je hlavní pilíř hotelu dobře se vyspat hned druhý pilíř je dobré a kvalitní jídlo, snídaně je grandiozní, plné stoly opravdu si vybere každý, nechápu jak někdo psal že je málo jídla....je ho hojně...oběd velmi povedený vždy předchází vinikající polévka a pak pěkně uhledný a chutný chod. Večeře opět chutná polévka a vinikající večeře. Jídlo na oběd a večeři si vyberete hned při snídani a to ze tří jídel.

Obsluha je usměvavá a vstřícná, zdravíme tímto z pokoje 302, Kaťu, vpomínáme na super obsluhu. Doporučuji všem navštívit tento úžasný hotel. Odtud je to do Piěšťan jen 2 km, jezdí tu taxík zdarma od 14 h, nebo skočíte do auta a za 50 centů na celý den zaparkujete v obchodním domě AUPARKU vylezete ven a jste na pěší zoně pak na kolonádní most a šup na ostrov kde máte možnost si domluvit mnoho procedur, doporučuji domluvit dopředu.

Gereisd met partner in maart 2017

Krásný pobyt

manželé Michákovi, 22-3-2017
  • Kindvriendelijk10
  • Zwembad1

Ještě jednou děkujeme za krásný pobyt ve Vašem moc hezkém hotelu. Skvělý personál a jejich přístup, vyníkající jídlo a zázemí hotelu. Hotel se nachází ve vzdálenější části lázeňského města, ale krásnou procházkou kolem řeky není problém se pěšky do 20min dostat do centra. Byli jsme opravdu spokojeni a rádi s k Vám vrátíme. Manželé Michálkovi
Gereisd met partner in maart 2017

Služby super. Hosté a okolí - hnus!

Riedel, 26-2-2017
  • Kindvriendelijk8
  • Zwembad2

Negativa:

1) 23.2. na snídani jedna paní vrátila ze svého talíře zbytky sýrů a šunky na rautový stůl. Číšnice obě byly momentálně pro další jídlo, takže to neviděly.

2) Někteří hosté v sauně: v plavkách, bez prostěradel, zůstával po nich na sedátkách v sauně hnusný bílý flek

3) 23.2. vířivka: už v 12:30 byl ve vířivce ve vodě na hladině mastný povlak a tvořily se kalné bublinky. Někteří (slovenští) hosté totiž lezli přímo ze sauny bez osprchování do vířivky.

4) Host v teplákách s nápadným účesem (kolem uší nic, na vršku hlavy dlouhé vlasy padající do očí) žvýkal nad rautovým stolem, když si přidával jídlo... snad mu nic nevypadlo...

5) Okolí hotelu - budovy vybydlené jako po nájezdu sběračů kovů.

6) Hotel Splendid - bazén: Od dob socialismu se tam asi do ničeho neinvestovalo, že?

Prostředí odpovídá 70. létům minulého tisíciletí.

Jen se rejžuje.

---------------------

Toto není stížnost na personál a služby hotelu Sergio. Toto je povzdech nad některými "nóbl" hosty, kteří obsluze neuměli ani poděkovat a v sauně se chovali jako burani.

A úžas nad okolím a stavem "lázeňského" města.

Gereisd met partner in februari 2017

Výborný pobyt!

Nora S., 10-1-2017
  • Kindvriendelijk9

Navštívili sme tento hotel nedávno aj s manželom na víkend. Veľmi sa nám tu obom páčilo, výborný servis, jedlo, krásny interiér hotela v talianskom štýle. Je vidno že majitel investuje do kvalitného interiéru.

Boli sme tu na 3 dni na romantickom pobyte a sme nadmieru so všetkým spokojný.

Odporúčame a určite sa sem ešte vrátime!

Gereisd met partner in januari 2017

zašlá sláva

raz, 27-11-2016
  • Eten1
  • Kindvriendelijk1

17 let se do hotelu neinvestovalo, snad jen welnes, ale to je tak pro 6 lidí. Snídně standardní, bez ovoce. Jídlo v polopenzi - žádný gastronomický zážitek.

Měnící se personál také něco signalizuje.

Závěrem, pokud chcete luxus, tak v tomto hotelu ho nenajdete

Gereisd met partner in november 2016

Great business trip

Gianfranco Pietro, 23-10-2016
  • Kindvriendelijk8
  • Zwembad1

I have stayed at this hotel a couple times on business trips, as my firm is located nearby.

I highly suggest this hotel, great food, calm surroundings and location and great service.

Beautiful and elegant english lobby - cigar bar, wellness & massages of great quality and tasty Millenium Restaurant.

I highly recommend this hotel for business trips.

Gereisd zakelijk in oktober 2016

V hotelu Sergio jsme byli moc spokojeni

Alena Dufková, 19-10-2016
  • Eten10

Ve dnech 16.10. - 18.10. js,me navštívili Váš hotel.Poukaz jsme dostali od děti.Abych řekla pravdu jela jsem s obavou,protože jsem četla recence,a ty nebyly pěkné. Měli byste ty starší recence odstranit,protože po přečtení pobyt hodně lidi odrazuje. My jsme byli po všech stránkách spokojeni a chceme se k Vám znovu vrátit.Alena Josef Dufkovi Bořetice
Gereisd met partner in oktober 2016

Přijemný pobyt

Jirka, 26-9-2016
  • Kindvriendelijk6
  • Zwembad1

Vzhledem k tomu, že jsem si přečetl recenze, domnívám se, že se jedná spíše o boj konkurentů. Mohu porovnávat a tak jsem přesvědčen, že se jedná o velmi hezký hotel s velmi příjemným a všímavým personálem. Je pravda, že majitel hotelu využívá zaměstnance na 100%, ale kde tomu tak dnes není. Uvítala nás milá recepční v tyrolském kroji, která rovněž pomáhala při zajišťování stravování. I další obsluha při stravování je úslužná a obslouženi jsme byli ihned. Stalo se nám, že byla vypnutá perličková koupel a po oznámení recepční ihned zajistila nápravu s omluvou. Jsou zde dvě venkovní a jedna vnitřní perličková koupel k dispozici bohužel asi ne celý den, ale i jako sauna, která je jedna u vnitřní perličkové koupele, tak pouze v omezeném čase a to od 14 do 19 hod. a to překrývá u některých večeře, která je rozdělena tuším na tři termíny a my jsme měly od 18,30hod. I tak jsme si to dobře užily. Fitness je rovněž bohatě vybavené, ale málo využívané. Zarazilo mě parkovné, které dle mě by mělo být v ceně, ale platilo se odděleně. Horší to je s okolím hotelu, ale to asi majitel neovlivní. Jsou zde alespoň tři hotely či restaurace vykradené a zdemolované téměř k nepoznání. Ten kdo hledá klid a odpočinek v areálu, určitě si přijde na své. Nechápu reakce některých hostí, kteří viděli vše negativní a nebo se ani neubytovali a asi jen po zhlédnutí odjeli. Asi měli špatný den a chtěli jen odradit ostatní, pokud to nebyl jejich záměr. Hotel si můžete prohlédnout jak na jejich stránkách, které nelžou, tak na mapách okolí. Je to okrajová oblast a zábavu hledejte převážně v hotelové společnosti.
Gereisd met partner in september 2016

Relaxing weekend

Alex Trajanov, 19-9-2016
  • Kindvriendelijk9
  • Zwembad9

Me and my partner have visited this hotel for a weekend and had the best time!

The personnel of the hotel is very kind and helpful and the food is delicious.

We both had a very relaxed weekend and will surely return again!

Highly recommend staying at this hotel.

Gereisd met partner in september 2016

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Grand Boutique Hotel Sergijo in Piestany, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Grand Boutique Hotel Sergijo zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Grand Boutique Hotel Sergijo scoort een 6.89 uit 10 op basis van 57 reviews.