Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Sirena ***

Hotel Sirena
Sirena
8,8

Fantastisch

• Eten7,2

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Sirena bij:

2 reviews over Hotel Sirena

świetne miejsce na wakacje rodzinne

Izabela, 22-7-2013
  • Eten10

Sam hotel Sirene to w sumie stary hotel ale świeżo odnowiony i naprawdę w świetnym stanie. Pokoje (my mieliśmy narożny apartament - dwa pokoje i łazienka) bardzo przestronne i czyste. Jedynie co to łazienki nie mają zamykanych kabin ... ale to kwestia przyzwyczajenia. Czyściutko, codziennie zmieniane ręczniki, sprzątanie pokoju. Raz w tygodniu wymieniano pościel (można byłoby częściej ale my nie chcieliśmy). W pokoju tv, lodówka, sejf, klimatyzacja odrębna w każdym pokoju no i balkony do obydwu pokoików a na nich krzesła i stolik... drzwi na kartę. Widok przepiękny prosto na zatokę i otwarte morze i plażę, która jest tuż obok hotelu. Hotel obok Balada ma widok na plaże, morze i baseny - równie piękny ;)

Pobyt w Rumunii bardzo mile będę wspominać i na pewno polecę to miejsce znajomym.

Gereisd met jonge kinderen in juli 2013

niska cena, średnia jakość, ale nie najgorzej.

Marta, 16-8-2012
  • Eten3

W Satrurn jest..... pogoda gwarantowana, ogromne piaszczyste plaże, w miarę ciepłe Czarne Morze (w którym pływają bliżej nieokreślone robale, kąsając co jakiś czas.... ale da się przeżyć)., duży komforotwy basen ( dla nie tolerujących robali) z calkiem sympatyczną obsługą. Pokoje czyste, adekwatne do ceny, ciepła woda, sejf, suszarka, lodówka tv, telefon balkon.

Stołówka standard---- natomiast jedzenie okropne, radzę, żywić się przy plaży, jest bardzo tanio i w miarę smacznie. Hotel serwuje z góry narzucone dania i jeśli to ma być rumuńska kuchnia to przestrzegam. Czystość naczyń do przedyskutowania.

Obok hotelu atrakcje w formie cyrku, wesołego miasteczka , bazarku z badziewiami.

Jest tanio, więc nie szkoda się wypuścić na zakupy. Paliwo droższe niż w Polsce ( dla podróżujących samochodem).

Fantastyczne piwo, tanie ( ok 3,5 zł) na plaży , dobre mają też wina.

Myślę, że kto był 1 raz w Rumuni szybko jednak nie wróci, jednak widać jak daleko są jeszcze za nami.

Tak więc są + i -

Gereisd met oudere kinderen in juli 2012

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Sirena in Saturn, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Sirena zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Sirena scoort een 8.8 uit 10 op basis van 2 reviews.