Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Pension Agroturystyka Tomicówka

Pension Agroturystyka Tomicówka
Agroturystyka Tomicówka

Fenomenaal

1 review over Pension Agroturystyka Tomicówka

Raj na ziemi!

Anka, 18-4-2012

Cisza, spokój, relaks! Pani Kinga jest niezwykle miłą osobą, każdemu podaruje kawałek nieba. Szczególnie na talerzu! W sezonie letnim - basen, zwierzęta, ogniska, wyprawy do lasu. W sezonie zimowym - kuligi, zabawy w przestronnym biesiadniku. Otwarta cały rok, można bardzo miło i w rodzinnej atmosferze spędzić Wielkanoc, Boże Narodzenie, Sylwestra... Pokoje ciepłe, czyste i przytulne. Dużo atrakcji dla dzieci! Huśtawki, piaskownica, basen, zagroda dla zwierzaków, dużo zabawek od gier planszowych do piłkarzyków poprzez różne sportowe wyposażenia. Aż trudno było mi uwierzyć, gdy koleżanka powiedziała mi, ile kosztuje pobyt tam. Tanio, miło, sympatycznie. Jestem stałym bywalcem i polecam wszystkim!
Gereisd met vrienden in januari 2012

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Agroturystyka Tomicówka in Steszew, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Agroturystyka Tomicówka zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Agroturystyka Tomicówka scoort een 10 uit 10 op basis van 1 reviews.