Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Onvoldoende

1 review over Hotel Gosiniec U Macka

Nocleg w aucie pod hotelem

Izabela, 10-7-2015

Zarezerwowaliśmy telefonicznie nocleg w Gościńcu (rozmowa z małą panią, która spisała moje imię, nazwisko i numer telefonu), zaznaczając że pojawimy się w środku nocy, po weselu. Zjawiamy się po zabawie, z daleka zapraszają świecące neony oferujące nocleg i wyżywienie, ale niestety pomimo rezerwacji wszystko zamknięte na głucho. W środku ciemno, nikt nie reaguje na zainstalowany przy drzwiach domofon, nikt nie odbiera telefonu (podany tylko numer stacjonarny). W środku nocy zostaliśmy wystawieni do wiatru. Zdecydowanie nie polecam nastawiania się na możliwość przenocowania w Gościńcu U Maćka!
Gereisd met partner in juli 2015

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Gosiniec U Macka in Kozmin Wielkopolski, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Gosiniec U Macka zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Gosiniec U Macka scoort een 1 uit 10 op basis van 1 reviews.