Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Kormoran

Hotel Kormoran
Kormoran

Fantastisch

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Kormoran bij:

1 review over Hotel Kormoran

odpoczynek tylko tutaj

marek, 7-11-2013

Spędziłem w hotelu kormoran 5 dni we wrześniu, jesli ktoś szuka miejsca doskonałego do odpoczynku i zregenerowania nerwów to nie ma lepszego miejsca. Jest wspaniale położony w mazurskim lesie, z każdego pokoju widok na jezioro Pluszne. Jak ktoś szuka aktywnego wypoczynku to proponują rowery, kajaki, ścieżki zdrowia, badminton. Ja wspaniale spędziłem czas na łowieniu rybek i zbieraniu grzybków (które potem przyrządzono mi na obiad :) Obsługa miła, codziennie w pokoju wymieniana woda, przescielone łóżko. Pokoje w części są wyremontowane, bardzo wygodne. Nie wiem czy proponują coś dla dzieci (bo my z żoną to już przekroczyliśmy wiek odpowiedni dla rodziców) ale widziałem plac zabaw i kąciki dla dzieci. Hotel ciągle się rozwija, proponuje nowoczesne apartamenty, remontuje pawilony. Może tylko płatny parking jest minusem, ale całość wrażeń wyniesionych z hotelu to zdecydowany PLUS.
Gereisd met partner in september 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Kormoran in Stawiguda, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Kormoran zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Kormoran scoort een 8 uit 10 op basis van 1 reviews.