Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Jablonski Dorotowo **

Hotel Jablonski Dorotowo
Jablonski Dorotowo
6,4

Voldoende

4 reviews over Hotel Jablonski Dorotowo

Cisza i spokoj

I, 11-2-2017

Bylismy tam prawie tydzien. W ciagu tygodnia nawet duzo ludzi, szczegolnie rano i pod wieczor jednak (w ciagu dnia spokoj) nie odczuwa sie tak tego. Weekend baardzo spokojny, mozna porzadnie odpoczac. Jedzenie dobre, nawet duze porcje. W ciagu calego pobytu poprosilismy o wymiane poscieli i juz tego samego dnia byla wymieniona razem ze swiezymi recznikami i wodą do picia. W hotelu przytulnie tylko glosna droga obok (w pokojach od jeziora nic nie slychac). Swietne warunki za tanie pieniadze.
Gereisd met partner in januari 2017

Brud i brzydkie zapachy

Michał, 21-11-2016

obiekt dawno nie sprzątany, nieprzyjemny smród unoszący się w powietrzu
Gereisd alleenreizend in november 2016

Super organizacja

Michał, 27-11-2013

Organizowaliśmy w Jabłońskim wesele. Jesteśmy super zadowoleni. Bardzo profesjonalne podejście obsługi a szczególnie pani Karoliny. Polecamy wszystkim niezdecydowanym.
Gereisd met vrienden in januari 2013

miejsce godne polecenie

Piotr, 6-5-2011

Przemiły przytulny hotelik, godny polecenia. Jedzenie smaczne, miłe panie kelnerki, pokoje ładne sporawe, jest internet kablówka, parking strzeżony, cena niewysoka jak na ten standard polecam polecam polecam,
Gereisd met vrienden in januari 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Jablonski Dorotowo in Stawiguda, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Jablonski Dorotowo zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Jablonski Dorotowo scoort een 6.41 uit 10 op basis van 4 reviews.