Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Goed

• Eten10,0
  • Kindvriendelijk6,0

1 review over Hotel Rewita WDW Waplewo

Wypoczynek nad jeziorem na łonie natury

Janusz, 4-10-2015
  • Eten10
  • Kindvriendelijk6

Ośrodek jest pięknie położony w samym środku lasu i nad Jeziorem Maróz. Polecam osobom szukającym odpoczynku na łonie natury (raj dla wędkarzy, grzybiarzy i amatorów sportów wodnych). Zakwaterowany byłem w segmencie w domku. Stan techniczny całości nie budzi zastrzeżeń, pokoje są czyste i odnowione, meble też nie są zniszczone. Pokój otrzymuje się posprzątany, czyste ręczniki i pościel. Niestety, pokoi nikt nie sprząta. Pościeli i ręczników też się nie wymienia. Podczas dwutygodniowego pobytu wypadałoby jednak co parę dni posprzątać. Papier toaletowy można otrzymać na recepcji, śmieci z kosza wyrzucaliśmy już sami.

Obsługa w hotelu jest dobra, personel na recepcji kompetentny i uprzejmy. Kelnerki i kelnerzy również bardzo profesjonalni, uprzejmi i sympatyczni.

Jedzenie w ośrodku jest wyśmienite. Przez dwa tygodnie nie mieliśmy powtórzonego tego samego menu. Porcje są duże (wiem co piszę - sam lubię dobrze zjeść, a głodny nigdy nie chodziłem). Potrawy są naprawdę wyjątkowo smaczne.

Gereisd familie in september 2015

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Rewita WDW Waplewo in Olsztynek, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Rewita WDW Waplewo zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Rewita WDW Waplewo scoort een 8 uit 10 op basis van 1 reviews.