Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Pension Solanna ***

Pension Solanna
Solanna

Onvoldoende

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Pension Solanna bij:

1 review over Pension Solanna

Oj, słabo, słabo

Ewa, 9-5-2013

220zł za klaustrofobiczny pokoik dla dwóch osób z marnym śniadaniem w Solcu to stanowczo za drogo. Oto co mamy: ciasnota niesamowita, kiepskie wyposażenie (brak krzeseł i jakichkolwiek półek w miniaturowej łazieneczce), malutki telewizorek z bardzo ubogą lista programów. W łazience nie było nawet mydła. Przez 8 dni pokój nie był ani razu sprzątany. Jakaś kiepska akustyka, bo bardzo dobrze słychać sąsiadów w pokoju poniżej i, co najgorsze, włączony na całe noce telewizor w jadalni, który słychać było aż naszym pokoju. A już całkowicie mnie dobiło, jak przy wyjeździe kazano mi zapłacić za kawy, o które prosiłam do śniadania (7zł za filiżankę). Dawno nie byłam w tak marnym hotelu (może za PRLu takie były). NIE POLECAM
Gereisd met partner in januari 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Solanna in Solec-Zdrój, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Solanna zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Solanna scoort een 4 uit 10 op basis van 1 reviews.