Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Medical Spa Malinowy Zdrój ****

3 reviews over Hotel Medical Spa Malinowy Zdrój

Świetne miejsce

Sobiesław, 20-8-2012
  • Kindvriendelijk10

Najlepszy hotel pod względem zabiegów rehabilitacyjnych w Polsce. Wspaniała obsługa hotelowa i profesjonalizm zabiegów leczniczych. Polecam wszystkim którzy szukają spokoju i poprawy stanu zdrowia.
Gereisd met vrienden in januari 2012

Zdecydowanie polecam

Hipolit, 19-8-2012
  • Kindvriendelijk10

Okolica może nie za ciekawa, ale hotel zadbany z profesjonalną obsługą. Duża gama zabiegów wykonywanych przez specjalistów balneologii, rehabilitacji i fizjoterapii. Dodatkowo nowoczesne studio urody z wieloma pakietami SPA. Smaczne i różnorodne posiłki. Basen ,sauny,jacuzzi ,sala gimnastyczna,klub nocny i inne atrakcje -wszystko na terenie hotelu. Byłem już kilka razy i bardzo polecam.
Gereisd met vrienden in januari 2012

Bardzo dobra

renata Potoczny, 3-4-2012
  • Kindvriendelijk10

Malinowy zdrój wspaniałe miejcse do wypocznku relaksu i wekendu.

Jest bardzo przyjazny bardzo miłą obsuga która ciagle sie uśmiecha

Gereisd met partner in januari 2012

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Medical Spa Malinowy Zdrój in Solec-Zdrój, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Medical Spa Malinowy Zdrój zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Medical Spa Malinowy Zdrój scoort een 10 uit 10 op basis van 3 reviews.