Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Best Western Premier Katowice

Hotel Best Western Premier Katowice
Best Western Premier Katowice

Fenomenaal

• Eten9,0
  • Kindvriendelijk10,0

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Hotel Best Western Premier Katowice bij:

1 review over Hotel Best Western Premier Katowice

Wypoczynek po polsku

Mateusz, 10-4-2012
  • Eten9
  • Kindvriendelijk10

Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby móc porządnie odpocząć. Pojechałem do Katowic z dziewczyną na dłuższy weekend. Zatrzymaliśmy się w tym hotelu. Już sam jego wygląd mnie zachwycił, ciekawy i nowoczesny. W recepcji powitała nas miła Pani, do pokoju udaliśmy się windą. Pokój był przede wszystkim bardzo czysty, na dodatek urządzony z klasą i w wyposażeniu posiadał nie tylko wypasiony telewizor ale również piękną łazienkę (z głośnikami od TV ;) ). Łóżko było duże i wygodne. Hotel znajduje się blisko hal targowych, oraz ma świetną komunikacje z centrum miasta. Obsługa służy zawsze pomocą, doskonale zna miasto i okolice. W pobliżu (ok. 50m) hotelu znajduje się Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, a w nim: ZOO, wesołe miasteczko, Stadion Śląski, ciekawe trasy rowerowe i piesze, oraz kolejka i park linowy. Jestem pewien, że każdy znajdzie tam miejsce, w którym przyjemnie spędzi czas i odpocznie.

W hotelowym bufecie posiłki są w formie szwedzkiego, bogatego stołu. Jest także restauracja ;)

Gereisd met partner in september 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Best Western Premier Katowice in Katowice, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Best Western Premier Katowice zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Best Western Premier Katowice scoort een 9 uit 10 op basis van 1 reviews.