Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Uitstekend

• Eten10,0
  • Kindvriendelijk7,5

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Hotel Monte Cassino De Luxe**** bij :

2 reviews over Hotel Monte Cassino De Luxe

Mały ale bardzo przytulny komfortowy hotelik

Piotr, 8-2-2012
  • Eten10
  • Kindvriendelijk9

To jest świetne miejsce na wypoczynek, nie dość że położone jest na samym deptaku Monte Cassino niedaleko mola i przy samym Placu Zdrojowym to jeszcze w środku zaskakuje nas pięknym stylem, ładnie urządzonymi komfortowymi pokojami i pięknymi łazienkami wyłożonymi włoskim marmurem. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, brak natłoku typowego dla dużych hoteli, dla mnie było wspaniale. Dziękuje wam za tak mile spędzone chwile.
Gereisd met partner in augustus 2011

Ciche i przytulne miejsce

Paweł, 8-9-2011
  • Eten10
  • Kindvriendelijk6

Wchodząc do budynku byliśmy z dziewczyną trochę przerażeni bliskością głownej ulicy Sopotu i tego że w nocy nie będzie dało się zasnąć przez imprezy. Okazało się jednak że pokoje są ulokowane od strony podwórka i zupełnie nic nie było słychać z zewnątrz. Same pokoje są bardzo wygodne, podobała nam się zwłaszcza łazienka. Śniadanie serwowane do pokoju przez obsługę. Muszę przyznać że nie możemy narzekać na to miejsce :)
Gereisd met partner in augustus 2011

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Monte Cassino De Luxe in Sopot, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Monte Cassino De Luxe zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Monte Cassino De Luxe scoort een 10 uit 10 op basis van 2 reviews.