Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Uitstekend

• Kindvriendelijk9,0

1 review over Pension Willa Renusz

Polecam na wyjazd z rodziną

Piotr, 31-8-2014
  • Kindvriendelijk9

A więc tak, byłem w tejże Willi z moją rodziną podczas tegorocznego urlopu w miesiącu sierpniu.Było nas 4 osoby w tym dziecko w wieku przedszkolnym. Mieszkalismy w pokoju pod nr.9. Jeżeli chodzi o warunki zakwaterowania to nie mam żadnych zastrzeżeń. W pokoju było czysto, pokój był nowoczesnie urządzony tak jak na stronie internetowej przedstawiały zamieszczone tam zdjęcia. Łazienka była czysta i pachniała, sanitaria były także zadbane. Dostępny był również telewizor z 36 kanałami oraz bezprzewodowa sieć Wi-Fi o prędkoci 16 Mb/s.Był także pokój zabaw dla dzieci oraz plac zabaw na wolnym powietrzu wraz z trampoliną.Wszystko było bezpieczne i sprawne. Własciciel tym samym zadbał o bezpieczeństwo naszych pociech.Ogólnie dostępne było pomieszczenie kuchnii z wszelkimi wygodami: typu AGD małe i duże. Była też dostępna pralnia w której można było prasować. Własciciele ogólnie dostępni zawsze reagowali na wszelkiego rodzaju uwagi, byli bardzo mili, uczynni i kulturalni wobec swoich gosci.
Gereisd familie in augustus 2014

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Willa Renusz in Jastrebia Gora, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Willa Renusz zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Willa Renusz scoort een 9 uit 10 op basis van 1 reviews.