Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Pension Willa Asta

2 reviews over Pension Willa Asta

Miejsce godne polecenia

Monika i Dariusz, 5-6-2013
  • Ligging t.o.v. pistes8

Z całego serca polecamy ,doskonałe miejsce do wypoczynku,blisko Kasprowego wierchu,Nosala,skoczni "Wielka krokiew",nieco dalej do Krupówek, ale dla nas było to atutem tego miejsca ,wspaniałą rodzinna atmosfera,czuliśmy się jak w domu ,pełen luz.Pani Aneta (opiekun willi)wspaniała osoba zawsze służąca pomocą ,z nieocenioną wiedzą co i gdzie zwiedzać .

W pokojach czysto ,dostępny internet z wi -fi,grill,parking,akceptacja zwierząt,w pełni wyposażona kuchnia ,w pobliżu busik kursujący do centrum i nie tylko .My na pewno tam wrócimy

Gereisd anders in mei 2013

świetne miejsce

Anna, 20-2-2013

Pensjonat willa asta to bardzo dobre miejsce, aby wypocząć. Od stycznia 2013r. jest tam nowa Pani właściciel, bardzo sympatyczna osoba, obsługa super. Jest tam duża we wszystko wyposażona kuchnia i jadalnia. SZCZERZE POLECAM!!!
Gereisd met partner in januari 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Willa Asta in Zakopane, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Willa Asta zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Willa Asta scoort een 9 uit 10 op basis van 2 reviews.