Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Villa Anna

Arek, 16-1-2014
  • Inrichting2
  • Hoeveelheid ruimte1
  • Ligging t.o.v. pistes4

Blisko Krupówek i Gubałówki, obok delikatesy.Minusy: Otrzymaliśmy pokój z łazienką,którego nie było na zdjęciach na stornie WWW.Na stronie pokoje i łazienki były jakby były krótko po remoncie,niestety Pokój nr 3-tragedia, w piwnicy mam przytulniej! Pokój ciasny, drzwi blokowały się o podłogę i nie można było ich otworzyć do końca, podłoga krzywa (szafka na której stoi TV z każdym krokiem "pracowała"5cm w lewo i 5cm w prawo) panele pozdzierane, szafa na rzeczy również pozostawiała wiele do życzenia.W łazience kafelki ruchome i popękane, a co najgorsze grzyb na silikonie i suficie. Woda ciepła w określonych godzinach (nie poinformowano nas o tym). Grzejniki letnie - sweter suszył się 3dni. Wg strony WWW w pokoju powinien być czajnik i lodówka,1 czajnik i 1 lodówka była na korytarzu ogólnodostępna na 5 pokoi.Internet działał jedynie na korytarzu, często zrywał połączenia, szybkość jego była gorsza niż w moim telefonie.W pokoju 2 gniazdka sieciowe(zajęte przez TV i dekoder) + 1 w łazience.
Gereisd met partner in januari 2014

Overweeg je om een verblijf te boeken in Villa Anna in Zakopane, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Villa Anna zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Villa Anna scoort een 2 uit 10 op basis van 1 reviews.