Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Uitstekend

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Hotel Bluebells bij :

1 review over Hotel Bluebells

Pierwszy raz w Krakowie? Zdecydowanie BlueBells!

Whiskeyjack, 19-4-2013

Do Krakowa pierwszy raz miałem okazję przyjechać dopiero w kwietniu 2013 roku. Podczas wybierania hotelu kierowałem się głównie lokalizacją (blisko do rynku,Wawelu, na Kazimierz etc. czyli to co każdy turysta zaliczyć powinien) i ceną. Padło na Krakowskie Niebieski Dzwoneczki :) Hotel raczej niewiadoma, często jest tak, że to co wyglądało zachęcająco na zdjęciach, w praktyce okazuje się okropnym miejscem - ale szczęśliwie dla mnie i mojej pociechy, tym razem udało nam się trafić doskonale! Zaczynając od bardzo ładnie urządzonych pokoi, poprzez całkowitą prywatność aż po kompleksową i miłą obsługę, BlueBells zapewniło, że mój pierwszy pobyt w Krakowie zaliczam do naprawdę udanych! I wszystko to w bardzo przystępnej cenie. Jeżeli ktoś szuka przyjemnej atmosfery, profesjonalnej obsługi i miejsca skąd wszędzie będzie miał blisko to ja z czystym sercem mogę ten hotel polecić! Wracam za rok na pewno :)
    Gereisd met partner in april 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Bluebells in Krakau / Cracow, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Bluebells zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Bluebells scoort een 10 uit 10 op basis van 1 reviews.