Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Goed

• Eten6,0

Bekijk de beste prijzen

De meeste bezoekers vonden de beste prijs voor Hotel Campanile Lublin** bij :

1 review over Hotel Campanile Lublin

Trzy razy tak!!!

Ewelina, 29-3-2012
  • Eten6

Po przyjeździe do hotelu zostałam mile zaskoczona, choć byłam sceptyczna co do hotelu.

Spodobała mi się obsługa. Panie z recepcji, jak i sprzątaczki były miłe i przyjazne. Jak na dwie gwiazdki, hotel jest dobrze wyposażony. Nie mogłam w ogóle narzekać.

Cena też niczego sobie. Cena do jakości usług jest pozytywnie zaskakująca.

Widok za oknem może nie należy do najlepszego, ale nie przyjechałam tam po to, żeby godzinami gapić się w szybę pokoju hotelowego.

W sąsiedztwie są sklepy spożywcze, Biedronka i inne przydrożne sklepy usadowione blisko siebie. Hotel znajduje się dość blisko centrum, także można spokojnie dojść tam spacerkiem przez ok. 10-15 min.

Śniadania nie są wliczane w cenę. Jeśli chodzi o restaurację, to hotel takową posiada. Ładny wystrój, niestety cena za zwykły posiłek troszkę mnie odstraszała. Stan pokoi jest nienaganny. Czysto, schludnie i miło. Obsługa odpowiadająca za sprzątanie codziennie utrzymywała pomieszczanie w czystości.

Gereisd met partner in maart 2012

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Campanile Lublin in Lublin, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Campanile Lublin zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Campanile Lublin scoort een 8 uit 10 op basis van 1 reviews.