Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Villa Las

• Inrichting8
  • Hoeveelheid ruimte9
  • Ligging t.o.v. pistes7

Witam,

Pobyt w Willi Las nabyłem w atrakcyjnej cenie, obejmowała 7 dni ze śniadaniami dla 2os. Wyposażenie, obsługa jak czystość pensjonatu nie budziła żadnych zastrzeżeń, dostaliśmy ładny 4 osobowy pokój z balkonem na I piętrze. Wyposażenie: łóżko małżeńskie i dwie jedynki, szafa, komoda, telewizor lcd, łazienka z prysznicem, stół, krzesła, krzesła balkonowe, dodatkowo dostęp do kuchni, lodówki, miejsce na ognisko w ogrodzie, grill, oczko wodne- nie jest to może gołębiewski:) ale całość prezentuje się przyjemnie. Śniadania urozmaicone, szwedzki stół, codziennie inne ciepłe danie. Polecam, jak za tą cenę trudno o lepsze warunki.

Gereisd met jonge kinderen in juli 2013

coś strasznego!! obrzydlistwo!!

agata, 7-9-2013
  • Inrichting1
  • Hoeveelheid ruimte1
  • Ligging t.o.v. pistes1

to był koszmar! Jak weszlismy do tej willi wyszło do nas dwóch młodych chłopaków, my z dzieckiem na rękach i ja w ciąży a tam śmierdziało trawą że aż siwo było masakra! pokój 1 na 2 ale to nic patrzę a pościel wymiętolona kazda poszewka z innej bajki widac ze nie prana!! podnioslam kołdrę jak zobaczyla na przescieradle czarne kłaki to myslalam ze zwymiotuję z mężem jAK NAJPRĘDZEJ SIĘ SPAKOWALIŚMY I POJECHALISMY. gDZIE SĄ WŁAŚCICIELE KTO TEGO WOGÓLE PILNUJE TO JEST JAKAS MASAKRA obrzydzenie tylko zostało
Gereisd met jonge kinderen in juni 2013

Willa Las w Karpaczu ostrzegam !!!

Paweł, 17-3-2013
  • Inrichting1
  • Hoeveelheid ruimte4
  • Ligging t.o.v. pistes2

Po 30 min.od przyjazdu i wielu telefonach zostałem wpuszczony do ośrodka i ulokowany w suterenie, gdzie było zimno,na podłodze był piasek,a w łazience był brudny kibel i zapleśniała zasłonka pod prysznic. Kran przy umywalce nie miał kurków, trzeba było przełączać pod prysznicem wajchę i odkręcać tam wodę-usłyszałem że taki system.Rezerwację robiłem miesiąc wcześniej i opłaciłem z góry, mimo że ośrodek był prawie pusty, nie było podobno innego wolnego pokoju, z dwoma osobnymi łóżkami. Ośrodek jest ogrzewany piecem c.o. jednak prowadzący nie ogrzewa w nocy mimo kilkunastu stopni mrozu na dworze. Gdy została zwrócona uwaga, że jest zimno i w nocy się nie grzeje posypały się wulgaryzmy i obelgi, sprawa została zgłoszona na policję jednak nikt nie przyjechał, była 6 rano.O 8 rano obudziła nas policja- prowadzący był na tyle przebiegły, że gdy rozpalił i zrobiło się cieplej,wezwał policję na nas.Jednak zgłaszaliśmy sprawę pierwsi, ostatecznie został zabrany w kajdankach, do aresztu na 24h.
Gereisd met vrienden in maart 2013

Overweeg je om een verblijf te boeken in Villa Las in Karpacz, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Villa Las zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Villa Las scoort een 3.67 uit 10 op basis van 3 reviews.